Великодня ярмарка – 17.04.2015

17 квітня в Оптико-механічного коледжі Київського національного університету  імені Тараса Шевченка відбувся  ярмарок «Великдень». В ярмарку  прийняли участь студенти груп: ОПМ-21, ПР-11,ЕП-21, БО-21, ЕП-31, ЕП/БО-11, ПР-21, ОПМ-21, ОПМ-11.
На ярмарку студенти представили: пасхи, крашанки, писанки, солодощі, випічку та сувеніри ручної роботи.
Пасха, Воскресіння Христове – найбільше християнське свято. Назва  Пасха походить від старогебрейського «песах», що означає «перескочити», «перейти». Дата Великодня має випадати на першу неділю після першого весняного повного місяця, яка наступає після весняного рівнодення. Великдень багатий різноманітними народними звичаями. На Великодні свята, як і на Різдвяні, повинна зібратись вся родина, адже це  - «Великий День».