Свято, яке завжди поруч – 15.05.2015

Студенти Оптико-механічного коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка завжди з великим задоволенням відвідують вистави Київського національного академічного театру оперети, бо, мабуть, імпонує девіз «Київська оперета– крок  до свята» і шанобливе ставлення до глядача.

15 травня 2015 року група студентів коледжу разом із викладачами мала можливість подивитись мюзикл В.Ільїна  та В.Лукашова «За двома зайцями».

Мюзикл «За двома зайцями» від Національної оперети – це нове, креативне прочитання всім відомої української комедії за мотивами п’єси М.Старицького.

Кохання чи гроші? Бідна, але розумна красуня Галя чи пихата, дурненька багатійка Проня? І що робити з боргами? Звичайно, вигідне одруження налагодить справи, та й Проня сама проситься до рук. От тільки хто ж просив брехуна Голохвастого так зухвало і нахабно залицятися до чесної, вродливої, доброї та закоханої у порядного Степана Галі? Адже відомо, хто захоче двох зайців спіймати, неодмінно спіймає облизня і насмішить людей…

Талановита режисура, осучаснений текст п’єси, чудова гра акторів, запальна музика, співи й танці, вишукані костюми й колоритні декорації переносять глядачів в атмосферу Києва кінця XIX століття і створюють відчуття справжнього свята.

Після вистави студенти коледжу сфотографувалися на пам’ять  у фойє театру і ще довго обмінювались враженнями від переглянутого мюзиклу.