Станіслава Кривенка нагороджено відзнакою Союзу обдарованої молоді – 05.03.15

5 березня 2015 року до Оптико-механічного коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітали представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Союз обдарованої молоді”.

Перед студентами виступив Голова Правління молодіжної організації Вадим Герасимович, який розповів про діяльність громадського об’єднання та закликав молодих людей долучатися до лав Союзу.

Один із напрямів діяльності організації полягає у тому, щоб підтримувати та відзначати молодих обдарованих людей, які мають досягнення в певних сферах життя. Так, зокрема, Правління  Союзу вирішило відзначити студента 2 курсу нашого коледжу Станіслава Кривенка. В Актовій залі коледжу Станіслава нагородили спеціальною відзнакою Союзу “За успішний виступ на міжнародному змаганні та внесок у формування позитивного іміджу України у світі”.

Нагадаємо, Станіслав Кривенко успішно виступив на конкурсі з open source-розробки для школярів 13-17 років Google Code-in 2014.