Переможець Google Code-in 2014

Станіслав Кривенко, студент 2-го курсу Оптико-механічного коледжу КНУ ім. Тараса Шевченка став одним з фіналістів Google Code-in-2014. Його робота була відзначена як найкраща серед 24 конкурсантів з 658 учасників.

Протягом семи тижнів конкурсу (почався 1 грудня 2014 і завершився 18 січня 2015)  658 учасників виконали 3236 завдань. Вони писали коди, додавали нові функції до програм, виправляли помилки, створювали документацію, розробляли логотипи і знаходили нові цікаві способи показати іншим учням захоплюючий процес кодування. Станіслав виконав 26 завдань.

А головним призом для фіналіста стане візит до штаб-квартири Google в Каліфорнії разом з одним із батьків на початку червня.

Нагадаємо, Google Code-in – це змагання з розробки програмного забезпечення з відкритим кодом для дітей віком від 13 до 17 років зі всієї планети. Вихідний код таких програм доступний для перегляду, вивчення та зміни, що дозволяє користувачеві взяти участь у доопрацюванні найбільш відкритої програми, використовувати код для створення нових програм та виправлення в них помилок.