Міський конкурс творчих робіт «Первоцвіт» – 23.04.15

23 квітня 2015 року в актовій залі Оптико-механічного коледжу у формі літературної вітальні відбувся підсумковий тур міського конкурсу творчих робіт «Первоцвіт» серед студентів технікумів та коледжів міста Києва.

На заході були представлені презентації, інсценовані уривки з напрямку «Авторська проза» призерів: Фурси Анни у номінації «Літературне  есе» (Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну), Дудки Марії у номінації «Світ оповідань» (Коледж інформаційних систем і технологій),  Дар’ї у номінації «Новелістика» (Оптико-механічний коледж  Київського національного університету імені Тараса Шевченка), Шмигун Катерини у номінації «Драматургія»(Коледж інформаційних систем і  технологій ) та декламування з напрямку «Поетична мозаїка» переможців:

Здерчук Анни-Маріі у номінації «Філософська  лірика» ( Київський професійно-педагогічний коледж імені А. Макаренка ), Сімінченка Вячеслава у номінації «Авторська пісня»(Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки ), Куликової Олександри у номінації «Патріотична  лірика»( Економіко-правовий технікум ), Максименка Івана у номінації «Громадянська лірика»(Київський коледж транспортної інфраструктури ), Парубченка Валерія у номінації «Інтимна лірика»(Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка ), Пилип’юк Вікторії у номінації «Інтимно-філософська лірика»( Коледж морського та річкового флоту КДАВТ ).

Виступи учасників конкурсу чергувалися з концертними номерами:

-        акробатичний етюд «Експресія» ( Припишнюк Анна, Коледж морського і річкового флоту);

-        реп «Двадцять два» ( Єременко Сергій та Сімінченко Вячеслав, Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки ).

-        пантомімо «Манікен» (Гармашова Анастасія, Коледж морського і річкового флоту);

-        пісня з репертуару Н. Бучинської «Моя Україна» (Каверіна Ілона,

Економіко-правовий технікум  );

-        стрілецька пісня «Я сьогодні від вас від’їжджаю..» ( Ющенко Олександр, Оптико-механічний коледж  );

-        пісня на слова Ігоря Поклада «Чарівна скрипка» ( Койляк Юлія, Економіко-правовий технікум ).

-        пісня з репертуару Н.Май « Побажання» ( Цапук  Юлія та   Лойко Людмила, Оптико-механічний коледж ).

Гостями літературної вітальні були: Герасимович Вадим Анатолійович   – Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Союз обдарованої молоді» (СОМ) та Дмитренко Людмила Володимирівна – фахівець Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді у Дніпровському районі міста Києва.

Відбулося урочисте нагородження учасників обох літературних конкурсів: «Юний декламатор» та «Первоцвіт».

Захід підготовлено головою ММО викладачів світової літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва Плешкун Вітою Іванівною.