На каву до Львова 2015

Нещодавно студенти груп ЕП-21 та БО-21 відправились на вихідні до файного міста Львів. Кожного разу це чарівне місто приймає гостей з особливим теплом, запрошує відвідати нові картинні галереї, дивує інсталяціями та стилізованими кав’ярнями, запрошуючи на філіжанку запашноі кави.

Львів таїть в собі безліч романтичних, таємничих, благородних, а часом і страшних історій. Львів був місцем зустрічі і переплетіння доль людей різних народів, вірувань та ідеалів. Та одне їх завжди об’єднувало – це любов до самого Львова.

Львів називають «Парижем в мініатюрі» та «столицею кави та шоколаду». І це насправді так! З кожного затишного кафе лунає чарівна музика і в’ється в повітрі аромат тільки що завареної кави. І навіть дощ , що також є однією з візиток міста, не може зіпсувати настрій та враження від подорожі по історичним місцям Львова. Отож і наші студенти з захопленням гуляли старовинними вулицями Львова, оповитими легендами, доторкнулися до стін старих кам’яниць, зазирнули у дворики, в яких, здається, час застиг у Середньовіччі.