Пошук

Головна

Запрошуємо на Дні відкритих дверей 18 квітня та 23 травня в приміщенні коледжу

Шановні абітурієнти, вітаємо вас на нашому сайті!

Рано чи пізно перед кожним випускником постане питання вибору майбутньої професії і, відповідно, навчального закладу, де обраний фах можна опанувати. Тож хочу допомогти вам із цим складним вибором і представити наш коледж.

Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це місце, де вже понад 50 років готують фахівців зі справді унікальних спеціальностей. Адже тут ви зможете отримати знання в оптичній галузі для оборонної промисловості та ремонту медичних оптичних приладів, а також опанувати такі спеціальності, як економіка підприємства, бухгалтерський облік, розробка програмного забезпечення тощо.

Багато хто не розуміє переваг випускників 9-х класів, які підуть у коледж, замість того, щоб вчитися ще два роки в школі заради атестата. Обирати між атестатом та дипломом тепер не треба! У нашому коледжі, створеному на базі технікуму, студент отримає не лише диплом молодшого спеціаліста, а й атестат за «пропущені» шкільні роки. До того ж, більшість випускників навчальних закладів частіше за все мають за плечима теоретичну базу з мінімумом практики, а наш випускник стає готовим до роботи спеціалістом, бо мета оптики як прикладної спеціальності – надати нашим студентам саме практичні вміння для подальшої роботи. Випускники коледжу, які бажають стати на шлях науки, мають змогу вступити на другий курс Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на споріднену спеціальність.

Зауважу, що прикладні спеціальності сьогодні є актуальними як ніколи, а такі унікальні спеціальності, як оптик, економіст, бухгалтер, програміст, користуються значним попитом у роботодавців.

Сподіваємося, роки навчання в нашому коледжі дадуть вам, шановні абітурієнти, не лише глибокі фахові знання, а й стануть для вас найкращими, незабутніми, бо нема часу кращого, аніж студентська пора!