«Голос коледжу» – 16.04.2015

16 квітня 2015 року – в актовій залі Оптико-механічного коледжу Київського національного  університету  імені Тараса Шевченка стартував перший етап конкурсної  програми  «Голос коледжу».

Учасниками стали студенти, що вміють і люблять співати: Ющенко Олександр (група ОПМ-31), Лойко Людмила (група ЕП-21), Цапук Юлія (група ЕП-21), Сінгур Ян (група ОПМ-11), Марусенко Олексій (група ПР-41), Харченко Богдан (група БО-21), Василенко Антон (група БО-21), Бартницький Сергій (група ПР-21).

На першому етапі, три  тренера відбирали в свою команду студентів  – учасників. В ролі тренерів виступили викладачі коледжу: Ворожбит Світлана Анатолівна, Мудла Діана Василівна, Гонтар Надія Іванівна.

Головна інтрига полягала в тому, що команди формувались всліпу. Наставники сиділи спиною до сцени і виконавця. Свій вибір тренера робили, керуючись тільки тим, що вони почули. Після прослуховування були сформовані три команди.

Весь час, учасників супроводжували та підтримували глядачі в залі  та  чарівні ведучі: Куриленко Денис (група ОП-11). Древаль Каріна (група ЕП/БО-11), Гончарова Ангеліна (група ЕП/БО-11), Шугаєв Иван (група ОП-11), Афанасьєва Аліна (група ЕП-31), Ісса Самі (група ПР-41).

Конкурсну програму  підготувала викладач Мудла Діана Василівна.