Екскурсія до м. Чернігів та м. Батурин – 21.03.15

21 березня група студентів Оптико-механічного коледжу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка з викладачем української мови та літератури Коваль В.В.  побували на екскурсії у містах Батурин та Чернігів. Вони оглянули резиденцію гетьманів – Батуринську фортецю, фортифікаційні споруди, дізналися про знищення Батурин.

Це єдина історична пам’ятка, що була відтворена під час розкопок, єдина пам’ятка, що збудована суто з деревини, має вали та оточена з одного боку р. Сеймом.

У Чернігові група побувала в Антонієвих печерах, дізналася про історію виникнення печер, потім студенти оглядали місто з високої дзвіниці. Краєвид приголомшливий.

Місто Чернігів наповнене стародавніми пам’ятками, цікавими місцями та різноманітними музеями. Екскурсія сподобалась усім студентам, вони багато дізналися про історію цього дивного краю.