Результати вступних випробувань

121 ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПОПЕРЕДНІ РЕЙТИНГ Ліцензійний обсяг – 90 осіб. З них за державним замовленням – 25.
№ п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Стешенко Анастасія Сергіївна 200
2 Дубовик Андрій Миколайович 190
3 Глушко Анна Федорівна 190
4 Кириленко Тимур Сергійович 190
5 Оганнесян Гарік Паруйрович 189
6 Ярошенко Вікторія Олександрівна 189
7 Кобчук Руслан Вікторович 185
8 Матяш Роман Ігорович 185
9 Вишняк Нікіта Сергійович 185
10 Ігонов Артем Олександрович 185
11 Гуль Даніл Олександрович 180
12 Ющенко Михайло Олександрович 180
13 Курбацький Владислав Дмитрович 180
14 Стариченко Роман Андрійович 180
15 Капічніков Єгор Сергійович 180
16 Семенова Валерія Сергіївна 180
17 Касаткіна Любов Олексіївна 180
18 Субота Денис Ігорович 180
19 Лакиза Сергій Сергійович 180
20 Іваницький Дмитро Олександрович 175
21 Онипченко Олег Олегович 175
22 Романенко Артемій Євгенович 175
23 Смоленков Владислав Андрійович 175
24 Полькіна Анастасія Андріївна 175
25 Ковальчук Ілля Дмитрович 175
26 Щур Діана Володимирівна 175
27 Каламурза Георгій Олександрович 173
28 Демченко Катерина Сергіївна 170
29 Свінціцький Максим Сергійович 170
30 Остапенко Єгор Олександрович 170
31 Ромашко Мирослава Олександрівна 170
32 Жувак Матвій Дмитрович 170
33 Гельмель Софія Павлівна 170
34 Крамаренко Олександр Юрійович 170
35 Покрищук Іван Сергійович 170
36 Савченко Кіра Олександрівна 165
37 Прокопенко Кирил Юрійович 165
38 Угро Неля Юріївна 165
39 Ничик Кирило Вікторович 165
40 Відмаченко Ярослав Сергійович 165
41 Коротков Даніел Сергійович 165
42 Царик Аріна Артемівна 165
43 Романенко Олександр Михайлович 165
44 Лесняк Анна Віталіївна 165
45 Білявський Микола Вікторович 163
46 Рубан `Арина Юріївна 163
47 Падалка Анна Сергіївна 160
48 Перевозник Назар Віталійович 160
49 Худоба Валерія Андріївна 160
50 Яременко Артем Сергійович 160
51 Ракоїд Андрій Ігорович 160
52 Костенков Глєб Анатолійович 160
53 Панков Арсеній Костянтинович 160
54 Подвойський Микита Сергійович 155
55 Завадський Олександр Костянтинович 155
56 Мізюканова Надія Олегівна 155
57 Шевченко Ростислав Андрійович 155
58 Хейлік Максим Сергійович 155
59 Чепчак Ігор Сергійович 155
60 Шаповал Богдан Юрійович 155
61 Олефір Валерій Юрійович 152
62 Барбара Владислав Андрійович 152
63 Ставинога Андрій Володимирович 150
64 Россол Владислав Сергійович 150
65 Пономаренко Ілля Олегович 150
66 Свистун Дмитро Сергійович 150
67 Межаков Максим Юрійович 150
68 Кучерявий Діоніс Сергійович 150
69 Кульчицький Олексій Вікторович 150
70 Попаз Дмитро Сергійович 150
71 Голубенко Ярослав Володимирович 150
72 Ярковий Олександр Андрійович 150
73 Курінний Єгор Дмитрович 150
74 Пількевич Владислав Вікторович 150
75 Серебренніков Орест Богданович 150
76 Сироїжко Артур Андрійович 150
77 Глот Сергій Олександрович 150
78 Надоненко Артур Богданович 150
79 Бондарець Олександр Володимирович 147
80 Кривохиж Ілля Олексійович 145
81 Шульга Матвій Максимович 145
82 Терешко Ілля Віталійович 145
83 Неїзжалий Назар Вікторович 145
84 Терещенко Тарас Григорович 145
85 Шевчук Богдан Сергійович 145
86 Безпалий Владислав Сергійович 145
87 Микитенко Микола Володимирович 145
88 Заболотній Олександр Вікторович 145
89 Нестеренко Анна Віталіївна 145
90 Свідерок Олександр Олександрович 142
91 Демчук Юрій Валерійович 142
92 Гулій Валерій Володимирович 140
93 Дзюбенко Олександр Дмитрович 140
94 Чухрай Євгеній Ігорович 140
95 Шульга Микола Павлович 140
96 Яткевич Максим Павлович 140
97 Терещенко Ярина Тарасівна 140
98 Болюх Дмитро Олексійович 135
99 Войнов Денис Олегович 135
100 Сокотнюк Дмитро Сергійович 135
101 Возний Артем Вікторович 135
102 Цяк Олег Павлович 135
103 Шабельник Данило Костянтинович 135
104 Рожков Артем Андрійович 130
105 Столбун Богдан Леонідович 130
106 Лозовський Сергій Андрійович 130
107 Федоренко Поліна Олексіївна 130
108 Пашков Матвій Костянтинович 130
109 Барабаш Андрій Станіславович 130
110 Палійчук Роман Зіновійович 130
111 Литовченко Арсен Володимирович 130
112 Бородавка Владислав Русланович 125
113 Ушаков Назарій Юрійович 125
114 Тесленко Євгеній Дмитрович 125
115 Коліщак Костянтин Васильович 125
116 Фесан Денис Андрійович 120
117 Дзіковський Богдан Анатолійович 120
071 ОБЛІК ТА ОПОДАТКУВАННЯ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПОПЕРЕДНІ РЕЙТИНГ Ліцензійний обсяг – 25 осіб. З них за державним замовленням – 5.
№ п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Нікітін Олександр Анатолійович 180
2 Касаткіна Любов Олексіївна 180
3 Лебедич Арсеній Вікторович 175
4 Плахотнюк Юлія Олексіївна 170
5 Лукашенко Роман Леонідович 170
6 Даценко Дар`я Сергіївна 160
7 Яременко Артем Сергійович 160
8 Смирнов Назар Гнатович 155
9 Танчинець Віолетта Сергіївна 155
152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Ліцензійний обсяг – 25 осіб. З них за державним замовленням – 5.
№ п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Матяш Роман Ігорович 185
2 Крамаренко Олександр Юрійович 170
3 Шаповал Богдан Юрійович 155
4 Кривохиж Ілля Олексійович 145
05 ЕКОНОМІКА РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПОПЕРЕДНІ РЕЙТИНГ Ліцензійний обсяг – 25осіб. З них за державним замовленням – 10.
№ п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Кононюк Софія Василівна 190
2 Доріченко Софія Олексіївна 185
3 Сімонова Ольга Григорівна 185
4 Вишняк Нікіта Сергійович 185
5 Нікітін Олександр Анатолійович 180
6 Касаткіна Любов Олексіївна 180
7 Дьомін Вадим Максимович 180
8 Світличний Павло Едуардович 180
9 Малінчук Софія Сергіївна 180
10 Лебедич Арсеній Вікторович 175
11 Лукашенко Роман Леонідович 170
12 Удовік Богдан Андрійович 170
13 Шльонкіна Анастасія Вікторівна 170
14 Сом Марія Олександрівна 170
15 Скляр Альбіна Володимирівна 170
16 Яременко Артем Сергійович 160
17 Худоба Валерія Андріївна 160
18 Макаренко Денис Володимирович 160
19 Горох Олександра Сергіївна 160
20 Хейлік Максим Сергійович 155
21 Сикало Марія Сергіївна 155
22 Голубенко Ярослав Володимирович 150
23 Кравченко Юлія Миколаївна 150
24 Вакушкіна Людмила Андріївна 145
25 Бєляєва Юлія Олександрівна 145
26 Ревякін Владислав Віталійович 130
076 ПТБД РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПОПЕРЕДНІ РЕЙТИНГ Ліцензійний обсяг – 30 осіб. З них за державним замовленням – 15.
№ п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Дворська Діана Олександрівна 194
2 Кононюк Софія Василівна 190
3 Оганнесян Гарік Паруйрович 189
4 Сімонова Ольга Григорівна 185
5 Бабчук Анастасія Євгеніївна 184
6 Дьомін Вадим Максимович 180
7 Світличний Павло Едуардович 180
8 Лакиза Сергій Сергійович 180
9 Касаткіна Любов Олексіївна 180
10 Петрова Вікторія Сергіївна 180
11 Гуль Даніл Олександрович 180
12 Тарасенко Анастасія Павлівна 180
13 Нікітін Олександр Анатолійович 180
14 Плетяк Денис Ігорович 175
15 Лебедич Арсеній Вікторович 175
16 Удовік Богдан Андрійович 170
17 Скляр Альбіна Володимирівна 170
18 Сищик Анастасія Сергіївна 170
19 Вознюк Ірина Вячеславівна 170
20 Лукашенко Роман Леонідович 170
21 Сом Марія Олександрівна 170
22 Мітал Маргарита Ашишівна 165
23 Зеленська Уляна Валеріївна 160
24 Яременко Артем Сергійович 160
25 Серпокрилова Кароліна Ігорівна 160
26 Конопельнюк Назар Михайлович 155
27 Голубенко Ярослав Володимирович 150
28 Кравченко Юлія Миколаївна 150
29 Шульга Матвій Максимович 145
30 Бєляєва Юлія Олександрівна 145
31 Пономар Ангеліна Олегівна 145
32 Нестеренко Анна Віталіївна 145
33 Шеремет Ігор Юрійович 145
34 Ревякін Владислав Віталійович 130
35 Фесан Денис Андрійович 120
061 ЖУРНАЛІСТИКА РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПОПЕРЕДНІЙ РЕЙТИНГ Ліцензійний обсяг – 50 осіб. З них за державним замовленням – 15.
№ п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Тарасов Олексій Олегович 190
2 Лебідь Дар`я Євгенівна 190
3 Дідусенко Юліана Вячеславівна 190
4 Шаповал Олександра Олександрівна 189
5 Одінцова Олександра Ярославівна 185
6 Черниш Аліна Романівна 185
7 Дуденкова Марія Сергіївна 185
8 Селецький Арсен Сергійович 185
9 Кучма Віра Максимівна 185
10 Кагодій Дар`я Геннадіївна 180
11 Попова Єлизавета Євгеніївна 180
12 Петрова Вікторія Сергіївна 180
13 Малінчук Софія Сергіївна 180
14 Пилипченко Юліана Іванівна 180
15 Кутова Софія Анатоліївна 180
16 Світличний Павло Едуардович 180
17 Пуніна Дарина Пилипівна 180
18 Скибун Аліна Віталіївна 175
19 Дульцев Андрій Костянтинович 175
20 Смульська Єлизавета Олександрівна 175
21 Філяк Іванна Василівна 173
22 Сікало Маргарита Романівна 173
23 Тищенко Юлія Русланівна 170
24 Музика Владислава Романівна 170
25 Кушнірук Марія Олегівна 170
26 Купрій Каміла Сергіївна 170
27 Сом Марія Олександрівна 170
28 Косенюк Арсеній Валерійович 165
29 Морванюк Тетяна Олегівна 160
30 Недашківська Надія Юріївна 160
31 Даценко Дар`я Сергіївна 160
32 Худоба Валерія Андріївна 160
33 Панченко Кіра Романівна 160
34 Білоус Лілія Володимирівна 158
35 Хилько Лілія Володимирівна 158
36 Скиба Ірина Володимирівна 155
37 Ладинська Марія Андріївна 155
38 Бонар Оксана Сергіївна 155
39 Шпирко Роман Володимирович 155
40 Глущак Аліна Богданівна 155
41 Драчук Діана Петрівна 155
42 Козюба Каріна Анатоліївна 155
43 Сухановська Марина Романівна 155
44 Ромашко Віоланта Олександрівна 150
45 В`юн Катерина Максимівна 150
46 Кравченко Юлія Миколаївна 150
47 Старовойт Марія Олександрівна 150
48 Настояща Вікторія Володимирівна 147
49 Бєляєва Юлія Олександрівна 145
50 Вакушкіна Людмила Андріївна 145
51 Карнаух Карина Денисівна 145
52 Потапова Надія Вікторівна 145
53 Ліфанова Діана Русланівна 140
54 Мазура Марія Вікторівна 135
55 Малько Ангеліна Олегівна 135
56 Кондратович Владислава Павлівна 130
57 Федоренко Поліна Олексіївна 125
153 МІКРО- ТА НАНОСИСТЕМНА ТЕХНІКА РЕЙТИНГ ТА ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ Ліцензійний обсяг – 30 осіб. З них за державним замовленням – 15.
№ п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Кобчук Руслан Вікторович 195
2 Гуль Даніл Олександрович 190
3 Дубовик Андрій Миколайович 190
4 Лакиза Сергій Сергійович 190
5 Ясінський Артем Юрійович 185
6 Семенова Валерія Сергіївна 180
7 Онипченко Олег Олегович 175
8 Горєлов Андрій Вікторович 175
9 Солодовник Ігор Сергійович 175
10 Крамаренко Олександр Юрійович 170
11 Яременко Артем Сергійович 160
12 Шаповал Богдан Юрійович 155
13 Глот Сергій Олександрович 150
14 Тригуб Ілля Ігорович 150
15 Пількевич Владислав Вікторович 150
16 Терещенко Тарас Григорович 145
17 Маньковський Віталій Володимирович 145
18 Кривохиж Ілля Олексійович 145
19 Цабак Петро Олександрович 145
20 Гулій Валерій Володимирович 140
21 Оснік Павло Андрійович 135
22 Барабаш Андрій Станіславович 130
23 Тесленко Євгеній Дмитрович 125

 

171 ЕЛЕКТРОНІКА РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПОПЕРЕДНІЙ РЕЙТИНГ Ліцензійний обсяг – 30 осіб. З них за державним замовленням – 10.
№ п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Лакиза Сергій Сергійович 190
2 Щур Діана Володимирівна 185
3 Матяш Роман Ігорович 185
4 Онипченко Олег Олегович 175
5 Шаповал Богдан Юрійович 155
6 Глот Сергій Олександрович 150
7 Пількевич Владислав Вікторович 150
8 Россол Владислав Сергійович 150
9 Пономаренко Ілля Олегович 150
10 Кривохиж Ілля Олексійович 145
11 Оснік Павло Андрійович 135
12 Литовченко Арсен Володимирович 130
13 Тесленко Євгеній Дмитрович 125