рейтинг ПТБД на 21 07

Орієнтовний рейтинг за спеціальностями.

Шановні абітурієнти велике прохання перевірити свої дані за рейтингом. У випадку неспівпадінь телефонуйте 0442802306, 0442802309.

Рейтинг 051 “Економіка”
Рейтинг 061 “Журналістика”
Рейтинг 071 “Облік і оподаткування”
Рейтинг 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.”
Рейтинг 121 “Інженерія програмного забезпечення”
Рейтинг 152 “Метрологія та вимірювальна техніка”
Рейтинг 153 “Мікро- та наносистемна техніка”
Рейтинг 171 “Електроніка”

рейтинг ПТБД на 21 07

УВАГА!

Відомості результатів вступних випробувань з математики 16.07, 18.07, історії України 17.07 та української мови 20.07, 21.07 в розділі “Абітурієнту->Результати вступних випробувань”.

рейтинг ПТБД на 21 07

Увага!

 

Шановні абітурієнти, які склали два вступних випробування (українська мова, математика/історія України) повідомляємо, що ви ВЖЕ  можете приносити оригінали документів про освіту, якщо визначились, що бажаєте здобути освітньо-кваліфікаційний рівень «молодшого спеціаліста»  в Оптико-механічному коледжі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (згідно рейтингу).

рейтинг ПТБД на 21 07

Свято випуску в Оптико-механічному коледжі

2 липня 2018 року в актовій залі Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення дипломів.

Хвилюючим та святковим цей день видався для 121 випускника коледжу, яких офіційно відтепер можемо вважати дипломованими фахівцями.

Теплі обійми, сльози суму та сльози радості, усмішки на обличчях випускників, батьків та викладачів, вітання та побажання всіляких гараздів – ось що супроводжувало свято випуску Оптико-механічного коледжу.

Адміністрація та педагогічний колектив ще раз бажає нашим випускникам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, здійснення мрій, особистого щастя та професійного успіху.

Ми Вас любимо! До зустрічі!

рейтинг ПТБД на 21 07

Переможці конкурсу «ОМК має таланти» виступили на VI Міжнародному фестивалі «O-Фест 2018»

18 травня 2018 року в  актовій залі КНУ імені Тараса Шевченка відбувся фінал конкурсу талантів серед студентів Оптико-механічного коледжу.

Суперприз  – право виступити  на VI Міжнародному музичному фестивалі  «ОFest 2018» -вибороли Іван Остапенко, Марина Дудник, Валерія Болобан та Максим Пилипенко, а також Дарина Лагодна.

«О-Фест» — єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери, який вже шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу.

Почесними гостями фестивалю, вже традиційно стали Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури та мистецтва. А на сценах виступали провідні солісти світових театрів та молоді артисти та дебютанти. Свої творчі доробки представляли молодіжні гурти та ансамблі.

Так, 9 червня, у перший день фестивалю, який проходив у мальовничому парку м. Буча, таланти нашого коледжу тішили гостей, учасників дійства своїми конкурсними номерами.

Іван Остапенко зачаровував присутніх виконанням чотирьох музичних творів на кларнеті (Mission Impossible, You have got a friend, La vie en roze, Puttin’ On The Ritz).  Танцювальний дует Валерії Болобан та Максима Пилипенка змусив поринути глядачів у світ чарівного вальсу. А Марина Дудник проникливо декламувала прозу Лесі Українки.

Щиро  бажаємо нашим студентам творчих успіхів та невичерпного натхнення!

 

рейтинг ПТБД на 21 07

День відкритих дверей в ОМК

31 травня 2018 року в Оптико-механічному коледжі відбувся День відкритих дверей. Перед присутніми виступила в.о.директора коледжу Колесник Т.Г. , яка ознайомила з правилами вступу, розповіла про переваги навчання та перспективи.  Відбулися презентації кожної спеціальності, студенти розповіли про навчання та студентське життя в коледжі. Більш детальну інформацію про спеціальності батьки та абітурієнти отримали від завідувачів відділень.

рейтинг ПТБД на 21 07

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК АКРЕДИТАЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ПІДГОТОВКИ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЗА СПЕЦ. 5.03050201 “ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА” В ОПТИКО-МЕХАНІЧНОМУ КОЛЕДЖІ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ Т.ШЕВЧЕНКА

https://drive.google.com/open?id=1lhxcD9hukcB07QJ5ZYoV1DCiWJhSev-L

рейтинг ПТБД на 21 07

День відкритих дверей!

відбудеться  31.05.2018  о  16;00  годині

Запрошуємо всіх бажаючих!
рейтинг ПТБД на 21 07

Гранд-фінал «ОМК має таланти»

Гранд-фінал «ОМК має таланти»

18 травня 2018 року в Актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінал конкурсу талантів серед студентів Оптико-механічного коледжу.

Півфінал, що відбувся у лютому в коледжі, подарував можливість шістьом конкурсантам поборотися за перемогу. А оцінювало їх журі: Герасимович Марія Всеволодівна– заступник директора коледжу, Мадараш Оксана Степанівна – заслужена артистка України, диригент Київського національного академічного  театру оперети; Максименко Надія Євгенівна – директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ імені Тараса Шевченка, Ігор Мартиненко – журналіст, ведучий «Центрального каналу» та Наталія Варченко – «Міс Європа Континенталь 2017».

Партнерами конкурсу виступили:  Київський  академічний театр юного глядача на Липках, інтернет-ресурс про музичне життя «Kyiv music labs»,  Київський національний академічний театр оперети та VI Міжнародний музичний фестиваль  «ОFest 2018».

На початку заходу з вітальним словом від імені ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніда Васильовича Губерського виступила керівник Центру виховання університету Ірина Владиславівна Кондратьєва.

Конкурсна програма складалася з трьох етапів – презентації та двох номерів. Учасники показували візитку, в якій розповідали про себе, своє життя та захоплення, виконували номер з півфіналу та знайомили у фіналі з новим виступом.

Шестеро конкурсантів подарували феєрію різних жанрів. Вокальні виступи у виконанні Марії Цибенко та Діани Кияшко не залишили нікого байдужим. Танцювальний дует Валерії Болобан та Максима Пилипенка змусив залу аплодувати стоячи. Гра на акордеоні та кларнеті Івана Остапенка, на думку журі, заслужила найвищих балів. Виступ ніжної скрипальки Дарини Лагодної глядачі оцінили Призом глядацьких симпатій. А справжньою окрасою конкурсу став виступ Марини Дудник, яка зворушила  всіх декламуванням прози.

Крім індивідуальних номерів, студенти тішили глядачів спільними танцями та співами.
Атмосферу піднесення та гарного настрою створювали ведучі конкурсу.
Журі було складно обрати найкращих серед кращих, але в той день усі отримали заслужені нагороди. Квитками на вистави Київського академічного театру юного глядача на Липках були нагороджені усі учасники конкурсу. Фіналісти отримали почесні грамоти, а лауреати здобули статуетки та цінні подарунки.
В.о. директора коледжу Колесник Тетяна Гаррівна подякувала студентам за організацію такого чудового дійства, висловила вдячність партнерам,  привітала переможців і закликала не зупинятися на досягнутому, а продовжувати розвивати свої таланти.
А суперприз  – право виступити на VI Міжнародному музичному фестивалі  «ОFest 2018» вибороли Іван Остапенко, Марина Дудник, Валерія Болобан та Максим Пилипенко і Дарина Лагодна. Вже у червні цього року вони вийдуть на сцену разом з  артистами України та Європи, щоб знову продемонструвати свої таланти.

Марія Герасимович, заступник директора
з виховної роботи Оптико-механічного
 коледжу КНУ імені Тараса Шевченка