Шановні  абітурієнти!

У вас є унікальна можливість  вступити на навчання до Коледжу з 08 серпня 2022 року. Стартує  додатковий набір

на базі  9  класу   на всі спеціальності (денна форма навчання, контракт);

Продовжується набір

на базі 11 класу  (денна  та  заочна форми навчання): спеціальності  071 «Облік і оподаткування», 076 «Підприємство, торгівля та біржова діяльність (бюджет); 153 «Мікро-та наносистемна техніка», 171 «Електроніка»  (контракт).

З повагою  – адміністрація Коледжу

За додатковою інформацією  звертайтеся в наш TELEGRAM-канал https://t.me/omfk5 та за телефонами приймальної комісії 0442802306, 0442802296, 0636048064

СПИСКИ АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ УІС 20.07

Список абітурієнтів, які вступні випробування у формі усної співбесіди
з української мови та історії України
20 липня 2022 року
10.00

ГРУПА 1

Покликання: https://us06web.zoom.us/j/86367886944?pwd=UXA4K1VSMU40c1A4ZWZCbnRUYzBFUT09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1. Білоус Лілія Володимирівна
2. Бонар Оксана Сергіївна
3. Глущак Аліна Богданівна
4. Даценко Дар`я Сергіївна
5. Дідусенко Юліана Вячеславівна
6. Козюба Каріна Анатоліївна
7. Кондратович Владислава Павлівна
8. Косенюк Арсеній Валерійович
9. Купрій Каміла Сергіївна
10. Малько Ангеліна Олегівна
11. Назаренко Олександр Леонідович
12. Смульська Єлизавета Олександрівна

ГРУПА 2

Покликання: https://us04web.zoom.us/j/76244564863?pwd=xlmYiz0UpdJrIqRx0FCnEUlJNL1w2o.1

1. Краснощок Дар`я Олександрівна
2. Настояща Вікторія Володимирівна
3. Поспєлова Яна Ярославівна
4. Потапова Надія Вікторівна
5. Пуніна Дарина Пилипівна
6. Ромашко Віоланта Олександрівна
7. Світличний Павло Едуардович
8. Скиба Ірина Володимирівна
9. Сом Марія Олександрівна
10. Хилько Лілія Володимирівна
11. Чепель Анастасія Василівна
12. Шпирко Роман Володимирович

Список абітурієнтів, які вступні випробування
у формі усної співбесіди
з української мови та математика
20 липня 2022 року
10.00
ГРУПА 1

Покликання: https://us05web.zoom.us/j/4427443985?pwd=VWJvVzFwS0hWSThKVWFLRWczZXhJdz09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1. Артамонов Валентин Віталійович
2. Безрук Дмитро Сергійович
3. Білявський Микола Вікторович
4. Бондарець Олександр Володимирович
5. Вишняк Нікіта Сергійович
6. Возний Артем Вікторович
7. Голубенко Даниїл Володимирович
8. Дубовик Андрій Миколайович
9. Жувак Матвій Дмитрович
10. Заболотній Олександр Вікторович
11. Капічніков Єгор Сергійович
12. Кириленко Тимур Сергійович

Список абітурієнтів, які вступні випробування
у формі усної співбесіди
з української мови та математика
20 липня 2022 року
12.00

ГРУПА 2

Покликання: https://us04web.zoom.us/j/76244564863?pwd=xlmYiz0UpdJrIqRx0FCnEUlJNL1w2o.1

1. Крамаренко Олександр Юрійович
2. Курінний Єгор Дмитрович
3. Кушковський Ярослав Тимофійович
4. Ляхвацький Денис Андрійович
5. Марчук Ярослав Сергійович
6. Надоненко Артур Богданович
7. Олефір Валерій Юрійович
8. Панков Арсеній Костянтинович
9. Покрищук Іван Сергійович
10. Пономаренко Ілля Олегович
11. Прокопенко Кирил Юрійович
12. Рожков Артем Андрійович

ГРУПА 3

Покликання: https://us05web.zoom.us/j/4427443985?pwd=VWJvVzFwS0hWSThKVWFLRWczZXhJdz09

1. Чухрай Євгеній Ігорович
2. Ярковий Олександр Андрійович
3. Ярошенко Вікторія Олександрівна
4. Яткевич Максим Павлович
5. Вдовенко Нікіта Олександрович
6. Горох Олександра Сергіївна
7. Ковальчук Олександр Михайлович
8. Кондауров Микола Станіславович
9. Кущ Анна Олександрівна
10. Лебедич Арсеній Вікторович
11. Полторацький Тимофій Денисович
12. Субота Денис Ігорович
13. Хейлік Максим Сергійович

14.00

ГРУПА 4

Покликання: https://us04web.zoom.us/j/76244564863?pwd=xlmYiz0UpdJrIqRx0FCnEUlJNL1w2o.1

1. Романенко Артемій Євгенович
2. Ромашко Мирослава Олександрівна
3. Рубан Арина Юріївна
4. Самойлюк Володимир Романович
5. Свідерок Олександр Олександрович
6. Семенова Валерія Сергіївна
7. Смоленков Владислав Андрійович
8. Угро Неля Юріївна
9. Федоренко Поліна Олексіївна
10. Фесан Денис Андрійович
11. Хлипун Олександра Сергіївна
12. Ющенко Михайло Олександрович

ГРУПА 5

Покликання: https://us05web.zoom.us/j/4427443985?pwd=VWJvVzFwS0hWSThKVWFLRWczZXhJdz09

1. Барабанщиков Владислав Віталійович
2. Кокотюха Дмитро Ігорович
3. Нікітін Олександр Анатолійович
4. Парейко Софія Андріївна
5. Плетяк Денис Ігорович
6. Поповіченко Софія Олексіївна
7. Сімонова Ольга Григорівна
8. Сикало Марія Сергіївна
9. Удовік Богдан Андрійович
10. Цабак Петро Олександрович
11. Шеремет Ігор Юрійович
12. Ясінський Артем Юрійович

Списки абітурієнтів, які проходять вступні випробування у формі УІС 19.07

За адерсою: м. Київ, вул. Левандовська 6, к. 14.

Група № 1  Час: 10.00

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 В`юн Катерина Максимівна
2 Дульцев Андрій Костянтинович
3 Кагодій Дар`я Геннадіївна
4 Кушнірук Марія Олегівна
5 Ліфанова Діана Русланівна
6 Мазура Марія Вікторівна
7 Одінцова Олександра Ярославівна
8 Петрова Вікторія Сергіївна
9 Савілова Анастасія Андріївна
10 Сухановська Марина Романівна
11 Федоренко Поліна Олексіївна
12 Шаповал Олександра Олександрівна

Група №2  Час: 10.00

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Болюх Дмитро Олексійович
2 Дзюбенко Олександр Дмитрови
3 Іваницький Дмитро Олександрович
4 Ігонов Артем Олександрович
5 Кобчук Руслан Вікторович
6 Кривохиж Ілля Олексійович
7 Лакиза Сергій Сергійович
8 Машира Матвій Васильович
9 Микитенко Микола Володимирович
10 Неїзжалий Назар Вікторович
11 Нестеренко Анна Віталіївна
12 Падалка Анна Сергіївна
13 Тригуб Ілля Ігорович

Група №3 Час: 12.00

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Полькіна Анастасія Андріївна
2 Савченко Кіра Олександрівна
3 Свистун Дмитро Сергійович
4 Свінціцький Максим Сергійович
5 Сокотнюк Дмитро Сергійович
6 Стариченко Роман Андрійович
7 Терешко Ілля Віталійович
8 Терещенко Тарас Григорович
9 Тесленко Євгеній Дмитрович
10 Ушаков Назарій Юрійович
11 Хейлік Максим Сергійович
12 Чепчак Ігор Сергійович
13 Шабельник Данило Костянтинович

Група №4  Час: 12.00

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Бабчук Анастасія Євгеніївна
2 Вознюк Ірина Вячеславівна
3 Кашарна Вероніка Олександрівна
4 Кононенко Дар`я Ігорівна
5 Ничик Кирило Вікторович
6 Оснік Павло Андрійович
7 Пількевич Владислав Вікторович
8 Серпокрилова Кароліна Ігорівна
9 Смирнов Назар Гнатович
10 Солодовник Ігор Сергійович
11 Шаповал Богдан Юрійович
12 Шульга Матвій Максимович
13 Яременко Артем Сергійович

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ! СПИСКИ НА УСНУ ІНДИВІДУАЛЬНУ СПІВБЕСІДУ НА 18.07 ТА ЧАС.

Список абітурієнтів, які складають вступні випробування

у формі усної співбесіди

18 липня 2022 року

ГРУПА 1

НА 10.00

Покликання ZOOM: https://us06web.zoom.us/j/86367886944?pwd=UXA4K1VSMU40c1A4ZWZCbnRUYzBFUT09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Дьомін Вадим Максимович
2 Капшук Іванна Володимирівна
3 Кравченко Юлія Миколаївна
4 Кутова Софія Анатоліївна
5 Кучма Віра Максимівна
6 Ладинська Марія Андріївна
7 Лебідь Дар`я Євгенівна
8 Малінчук Софія Сергіївна
9 Морванюк Тетяна Олегівна
10 Пилипченко Юліана Іванівна
11 Старовойт Марія Олександрівна

ГРУПА 2

НА 10.00
Покликання ZOOM: https://us04web.zoom.us/j/75379710609?pwd=cRLNZQoGPLaPuJzzFf8yqkseVmqI1h.1

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Краснощок Дар`я Олександрівна
2 Недашківська Надія Юріївна
3 Панченко Кіра Романівна
4 Поспєлова Яна Ярославівна
5 Селецький Арсен Сергійович
6 Сікало Маргарита Романівна
7 Скибун Аліна Віталіївна
8 Смульська Єлизавета Олександрівна
9 Тищенко Юлія Русланівна
10 Філяк Іванна Василівна

ГРУПА 3

НА 10.00
Покликання  ZOOM: https://us05web.zoom.us/j/4427443985?pwd=VWJvVzFwS0hWSThKVWFLRWczZXhJdz09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Барабанщиков Владислав Віталійович
2 Барбара Владислав Андрійович
3 Безпалий Владислав Сергійович
4 Бородавка Владислав Русланович
5 Войнов Денис Олегович
6 Глушко Анна Федорівна
7 Голубенко Ярослав Володимирович
8 Гулій Валерій Володимирович
9 Гуль Даніл Олександрович
10 Демченко Катерина Сергіївна
11 Дзіковський Богдан Анатолійович
12 Плахотнюк Юлія Олексіївна

ГРУПА 4

НА 12.00

Покликання ZOOM: https://us06web.zoom.us/j/86367886944?pwd=UXA4K1VSMU40c1A4ZWZCbnRUYzBFUT09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Заболотний Олександр Вікторович
2 Завадський Олександр Костянтинович
3 Зеленська Уляна Валеріївна
4 Каламурза Георгій Олександрович
5 Касаткіна Любов Олексіївна
6 Кокотюха Дмитро Ігорович
7 Костенков Глєб Анатолійович
8 Литовченко Арсен Володимирович
9 Лукашенко Роман Леонідович
10 Маньковський Віталій Володимирович
11 Серебренніков Орест Богданович

ГРУПА 5

НА 12.00

Покликання ZOOM: https://us04web.zoom.us/j/75379710609?pwd=cRLNZQoGPLaPuJzzFf8yqkseVmqI1h.1

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Мізюканова Надія Олегівна
2 Оганесян Гарік Паруйрович
3 Онипченко Олег Олегович
4 Пашков Матвій Костянтинович
5 Подвойський Микита Сергійович
6 Полторацький Тимофій Денисович
7 Пономар Ангеліна Олегівна
8 Россол Владислав Сергійович
9 Свідерок Олександр Олександрович
10 Сироїжко Артур Андрійович
11 Скляр Альбіна Володимирівна

ГРУПА 6

НА 12.00

Покликання ZOOM: https://us05web.zoom.us/j/4427443985?pwd=VWJvVzFwS0hWSThKVWFLRWczZXhJdz09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Столбун Богдан Леонідович
2 Субота Денис Ігорович
3 Тарасенко Анастасія Павлівна
4 Терещенко Ярина Тарасівна
5 Цяк Олег Павлович
6 Чухрай Євгеній Ігорович
7 Шевчук Богдан Сергійович
8 Шльонкіна Анастасія Вікторівна
9 Щур Діана Володимирівна
10 Яткевич Максим Павлович

 

УВАГА СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ!

Подати електронну заяву_2022Реєстрація за покликанням   –  #ВСТУП-2022 (edbo.gov.ua) 

Шановні абітурієнти!  У разі виникнення труднощів запрошуємо до нашого навчального закладу де наші фахівці зможуть допомогти вам створити власний електронний кабінет. За адресою: м. Київ, вул. Левандовська 6, каб 12,24.

Команда ОМФК КНУ ім. Тараса Шевченка.

Для створення кабінету треба зазначити:

серію та номер документа про освіту;

номер (без серії) документа, що посвідчує особу:

паспорт громадянина України,

паспорт громадянина України для виїзду за кордон,

свідоцтво про народження.

Вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та згенерувати пароль для подальшого входу в кабінет.

У сам кабінет необхідно завантажити фото вступника та,

за наявності, довідку, що підтверджує реєстрацію у сільській місцевості (Додаток 13 або витяг з реєстру територіальної громади,зокрема сформований на порталі Дія),

а також вказати контактні номери телефонів.

Будь ласка, не завантажуйте «селфі» чи некоректне фото, адже заклад освіти може використовувати його для замовлення студентського (учнівського) квитка.

Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви.

Можливість подання електронних заяв буде відкрита 30 червня та триватиме до 18-ї години 13 липня.

ВКАЗІВКИ ДО ПОДАННЯ ЗАЯВ В ЕЛЕКТРОННОМУ КАБІНЕТІ ВСТУПНИКА(ПОКЛИКАННЯ)

ЗАПРОШУЄМО НА БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ КОЛЕДЖІВ

ЗАПРОШУЄМО НА БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ КОЛЕДЖІВ

Ми хочемо допомогти вам розібратися з порядком вступу на освітньо-професійний рівень ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА.

На заході поговоримо зокрема про: додаткові бали та переваги при вступі до коледжів #КНУ для слухачів підготовчого відділення розберемось, яким спеціальностям надається особлива підтримка від держави, та що це означає для абітурієнта і майбутнього студента особливості вступної кампанії – 2022 і як відбуватиметься індивідуальна усна співбесіда можливості ефективних експрес-курсів в липні для всіх охочих.

Захід відбудеться за участі представників адміністрації коледжів Університету, тож ви зможете отримати відповіді на всі свої запитання 17 червня 19:00

Долучайтесь до зустрічі за покликанням Zoom meeting: Topic: Зустріч із абітурієнтами Time: This is a recurring meeting Meet anytime Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/81370243410 Meeting ID: 813 7024 3410 Passcode: 1212: