СПИСКИ АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ УІС 20.07

Список абітурієнтів, які вступні випробування у формі усної співбесіди
з української мови та історії України
20 липня 2022 року
10.00

ГРУПА 1

Покликання: https://us06web.zoom.us/j/86367886944?pwd=UXA4K1VSMU40c1A4ZWZCbnRUYzBFUT09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1. Білоус Лілія Володимирівна
2. Бонар Оксана Сергіївна
3. Глущак Аліна Богданівна
4. Даценко Дар`я Сергіївна
5. Дідусенко Юліана Вячеславівна
6. Козюба Каріна Анатоліївна
7. Кондратович Владислава Павлівна
8. Косенюк Арсеній Валерійович
9. Купрій Каміла Сергіївна
10. Малько Ангеліна Олегівна
11. Назаренко Олександр Леонідович
12. Смульська Єлизавета Олександрівна

ГРУПА 2

Покликання: https://us04web.zoom.us/j/76244564863?pwd=xlmYiz0UpdJrIqRx0FCnEUlJNL1w2o.1

1. Краснощок Дар`я Олександрівна
2. Настояща Вікторія Володимирівна
3. Поспєлова Яна Ярославівна
4. Потапова Надія Вікторівна
5. Пуніна Дарина Пилипівна
6. Ромашко Віоланта Олександрівна
7. Світличний Павло Едуардович
8. Скиба Ірина Володимирівна
9. Сом Марія Олександрівна
10. Хилько Лілія Володимирівна
11. Чепель Анастасія Василівна
12. Шпирко Роман Володимирович

Список абітурієнтів, які вступні випробування
у формі усної співбесіди
з української мови та математика
20 липня 2022 року
10.00
ГРУПА 1

Покликання: https://us05web.zoom.us/j/4427443985?pwd=VWJvVzFwS0hWSThKVWFLRWczZXhJdz09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1. Артамонов Валентин Віталійович
2. Безрук Дмитро Сергійович
3. Білявський Микола Вікторович
4. Бондарець Олександр Володимирович
5. Вишняк Нікіта Сергійович
6. Возний Артем Вікторович
7. Голубенко Даниїл Володимирович
8. Дубовик Андрій Миколайович
9. Жувак Матвій Дмитрович
10. Заболотній Олександр Вікторович
11. Капічніков Єгор Сергійович
12. Кириленко Тимур Сергійович

Список абітурієнтів, які вступні випробування
у формі усної співбесіди
з української мови та математика
20 липня 2022 року
12.00

ГРУПА 2

Покликання: https://us04web.zoom.us/j/76244564863?pwd=xlmYiz0UpdJrIqRx0FCnEUlJNL1w2o.1

1. Крамаренко Олександр Юрійович
2. Курінний Єгор Дмитрович
3. Кушковський Ярослав Тимофійович
4. Ляхвацький Денис Андрійович
5. Марчук Ярослав Сергійович
6. Надоненко Артур Богданович
7. Олефір Валерій Юрійович
8. Панков Арсеній Костянтинович
9. Покрищук Іван Сергійович
10. Пономаренко Ілля Олегович
11. Прокопенко Кирил Юрійович
12. Рожков Артем Андрійович

ГРУПА 3

Покликання: https://us05web.zoom.us/j/4427443985?pwd=VWJvVzFwS0hWSThKVWFLRWczZXhJdz09

1. Чухрай Євгеній Ігорович
2. Ярковий Олександр Андрійович
3. Ярошенко Вікторія Олександрівна
4. Яткевич Максим Павлович
5. Вдовенко Нікіта Олександрович
6. Горох Олександра Сергіївна
7. Ковальчук Олександр Михайлович
8. Кондауров Микола Станіславович
9. Кущ Анна Олександрівна
10. Лебедич Арсеній Вікторович
11. Полторацький Тимофій Денисович
12. Субота Денис Ігорович
13. Хейлік Максим Сергійович

14.00

ГРУПА 4

Покликання: https://us04web.zoom.us/j/76244564863?pwd=xlmYiz0UpdJrIqRx0FCnEUlJNL1w2o.1

1. Романенко Артемій Євгенович
2. Ромашко Мирослава Олександрівна
3. Рубан Арина Юріївна
4. Самойлюк Володимир Романович
5. Свідерок Олександр Олександрович
6. Семенова Валерія Сергіївна
7. Смоленков Владислав Андрійович
8. Угро Неля Юріївна
9. Федоренко Поліна Олексіївна
10. Фесан Денис Андрійович
11. Хлипун Олександра Сергіївна
12. Ющенко Михайло Олександрович

ГРУПА 5

Покликання: https://us05web.zoom.us/j/4427443985?pwd=VWJvVzFwS0hWSThKVWFLRWczZXhJdz09

1. Барабанщиков Владислав Віталійович
2. Кокотюха Дмитро Ігорович
3. Нікітін Олександр Анатолійович
4. Парейко Софія Андріївна
5. Плетяк Денис Ігорович
6. Поповіченко Софія Олексіївна
7. Сімонова Ольга Григорівна
8. Сикало Марія Сергіївна
9. Удовік Богдан Андрійович
10. Цабак Петро Олександрович
11. Шеремет Ігор Юрійович
12. Ясінський Артем Юрійович