ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ! СПИСКИ НА УСНУ ІНДИВІДУАЛЬНУ СПІВБЕСІДУ НА 18.07 ТА ЧАС.

Список абітурієнтів, які складають вступні випробування

у формі усної співбесіди

18 липня 2022 року

ГРУПА 1

НА 10.00

Покликання ZOOM: https://us06web.zoom.us/j/86367886944?pwd=UXA4K1VSMU40c1A4ZWZCbnRUYzBFUT09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Дьомін Вадим Максимович
2 Капшук Іванна Володимирівна
3 Кравченко Юлія Миколаївна
4 Кутова Софія Анатоліївна
5 Кучма Віра Максимівна
6 Ладинська Марія Андріївна
7 Лебідь Дар`я Євгенівна
8 Малінчук Софія Сергіївна
9 Морванюк Тетяна Олегівна
10 Пилипченко Юліана Іванівна
11 Старовойт Марія Олександрівна

ГРУПА 2

НА 10.00
Покликання ZOOM: https://us04web.zoom.us/j/75379710609?pwd=cRLNZQoGPLaPuJzzFf8yqkseVmqI1h.1

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Краснощок Дар`я Олександрівна
2 Недашківська Надія Юріївна
3 Панченко Кіра Романівна
4 Поспєлова Яна Ярославівна
5 Селецький Арсен Сергійович
6 Сікало Маргарита Романівна
7 Скибун Аліна Віталіївна
8 Смульська Єлизавета Олександрівна
9 Тищенко Юлія Русланівна
10 Філяк Іванна Василівна

ГРУПА 3

НА 10.00
Покликання  ZOOM: https://us05web.zoom.us/j/4427443985?pwd=VWJvVzFwS0hWSThKVWFLRWczZXhJdz09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Барабанщиков Владислав Віталійович
2 Барбара Владислав Андрійович
3 Безпалий Владислав Сергійович
4 Бородавка Владислав Русланович
5 Войнов Денис Олегович
6 Глушко Анна Федорівна
7 Голубенко Ярослав Володимирович
8 Гулій Валерій Володимирович
9 Гуль Даніл Олександрович
10 Демченко Катерина Сергіївна
11 Дзіковський Богдан Анатолійович
12 Плахотнюк Юлія Олексіївна

ГРУПА 4

НА 12.00

Покликання ZOOM: https://us06web.zoom.us/j/86367886944?pwd=UXA4K1VSMU40c1A4ZWZCbnRUYzBFUT09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Заболотний Олександр Вікторович
2 Завадський Олександр Костянтинович
3 Зеленська Уляна Валеріївна
4 Каламурза Георгій Олександрович
5 Касаткіна Любов Олексіївна
6 Кокотюха Дмитро Ігорович
7 Костенков Глєб Анатолійович
8 Литовченко Арсен Володимирович
9 Лукашенко Роман Леонідович
10 Маньковський Віталій Володимирович
11 Серебренніков Орест Богданович

ГРУПА 5

НА 12.00

Покликання ZOOM: https://us04web.zoom.us/j/75379710609?pwd=cRLNZQoGPLaPuJzzFf8yqkseVmqI1h.1

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Мізюканова Надія Олегівна
2 Оганесян Гарік Паруйрович
3 Онипченко Олег Олегович
4 Пашков Матвій Костянтинович
5 Подвойський Микита Сергійович
6 Полторацький Тимофій Денисович
7 Пономар Ангеліна Олегівна
8 Россол Владислав Сергійович
9 Свідерок Олександр Олександрович
10 Сироїжко Артур Андрійович
11 Скляр Альбіна Володимирівна

ГРУПА 6

НА 12.00

Покликання ZOOM: https://us05web.zoom.us/j/4427443985?pwd=VWJvVzFwS0hWSThKVWFLRWczZXhJdz09

Прізвище, ім’я, по-батькові
1 Столбун Богдан Леонідович
2 Субота Денис Ігорович
3 Тарасенко Анастасія Павлівна
4 Терещенко Ярина Тарасівна
5 Цяк Олег Павлович
6 Чухрай Євгеній Ігорович
7 Шевчук Богдан Сергійович
8 Шльонкіна Анастасія Вікторівна
9 Щур Діана Володимирівна
10 Яткевич Максим Павлович