УВАГА СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ!

Подати електронну заяву_2022Реєстрація за покликанням   –  #ВСТУП-2022 (edbo.gov.ua)

Шановні абітурієнти!  У разі виникнення труднощів запрошуємо до нашого навчального закладу де наші фахівці зможуть допомогти вам створити власний електронний кабінет. За адресою: м. Київ, вул. Левандовська 6, каб 12,24.

Команда ОМФК КНУ ім. Тараса Шевченка.

Для створення кабінету треба зазначити:

серію та номер документа про освіту;

номер (без серії) документа, що посвідчує особу:

паспорт громадянина України,

паспорт громадянина України для виїзду за кордон,

свідоцтво про народження.

Вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та згенерувати пароль для подальшого входу в кабінет.

У сам кабінет необхідно завантажити фото вступника та,

за наявності, довідку, що підтверджує реєстрацію у сільській місцевості (Додаток 13 або витяг з реєстру територіальної громади,зокрема сформований на порталі Дія),

а також вказати контактні номери телефонів.

Будь ласка, не завантажуйте «селфі» чи некоректне фото, адже заклад освіти може використовувати його для замовлення студентського (учнівського) квитка.

Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви.

Можливість подання електронних заяв буде відкрита 30 червня та триватиме до 18-ї години 13 липня.

ВКАЗІВКИ ДО ПОДАННЯ ЗАЯВ В ЕЛЕКТРОННОМУ КАБІНЕТІ ВСТУПНИКА(ПОКЛИКАННЯ)