ЗАПРОШУЄМО НА БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ КОЛЕДЖІВ

Ми хочемо допомогти вам розібратися з порядком вступу на освітньо-професійний рівень ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА.

На заході поговоримо зокрема про: додаткові бали та переваги при вступі до коледжів #КНУ для слухачів підготовчого відділення розберемось, яким спеціальностям надається особлива підтримка від держави, та що це означає для абітурієнта і майбутнього студента особливості вступної кампанії – 2022 і як відбуватиметься індивідуальна усна співбесіда можливості ефективних експрес-курсів в липні для всіх охочих.

Захід відбудеться за участі представників адміністрації коледжів Університету, тож ви зможете отримати відповіді на всі свої запитання 17 червня 19:00

Долучайтесь до зустрічі за покликанням Zoom meeting: Topic: Зустріч із абітурієнтами Time: This is a recurring meeting Meet anytime Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/81370243410 Meeting ID: 813 7024 3410 Passcode: 1212: