Шановні студенти, батьки та викладачі!

ІІ семестр 2021/2022 н.р. має завершитися вчасно, відповідно до графіка навчального процесу саме тому керівництвом Оптико-механічного фахового коледжу протягом 21-25 березня проведено опитування студентів, щодо технічної можливості продовження навчання за дистанційною формою! Згідно результатів опитування близько 78 відсотків студентів мають можливість і бажають продовжити навчання. 18 відсотків не мають технічної можливості з різних причин. Близько з 4-ма відсотками встановити зв’язок не вдалося, але намагаємось вийти на комунікацію з використанням всіх можливих засобів. Враховуючи результати опитування адміністрацією коледжу на основі розпорядження та наказу ректора Київського національного університету імені Т. Шевченко №151-32 від 21.03.2022 прийнято рішення про відновлення освітнього процесу з 04.04.2022 року в дистанційній формі з використання платформ ZOOM, Meet, Moodle тощо.

Упродовж дії воєнного стану — освітній процес відбуватиметься “онлайн”. Викладачі й здобувачі освіти можуть долучатися до нього як із території України, так і з-за кордону.

Для студентів у яких відсутній стабільний інтернет, адміністрація коледжу буде шукати можливості для здійснення комунікації з використанням будь якої форми зв’язку (телефон, сайт, електронна пошта та інші ) для обговорення і з’ясування механізму продовження навчання, особливо для випускних курсів.

Важливо за можливості застосовувати засоби асинхронної комунікації під час занять й контрольних заходів упродовж семестру; здобувачам освіти будуть намагатись створити найсприятливіші умови, а під час занять викладачі зосереджуватимуться на найбільш важливих і критичних моментах.

Заняття в дистанційній формі будуть проводитись за розкладом, затвердженим на другий семестр з адаптуванням до часу вимушеного призупинення навчального процесу.

Адміністрація коледжу в умовах воєнного стану сподівається на порозуміння з боку студентів та їх батьків!

Адміністрація коледжу