21 листопада – День Гідності та Свободи

21 листопада в рамках національно-патріотичного виховання молоді Печерського району, в актовій залі Печерської районної в місті Києві державній адміністрації було проведено захід до Дня Гідності та Свободи.

На заході були присутні члени родин Героїв Небесної Сотні, представники громадськості, інститути громадянського суспільства, а також активна молодь, студенти навчальних закладів Печерського району.

Активну участь у події взяли студенти Оптико-механічного коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У виконанні Марії Цибенко (вокал) і Дарини Лагодної (скрипка) прозвучала пісня «Свіча», слова якої поет Богдан Стельмах поклав на «Мелодію ля-мінор» Мирослава Скорика. Пісня присвячена трагедії Голодомору в Україні 1932-1933 рр.

Олександра Паламарчук презентувала зворушливу авторську поезію «Лист солдату». Вірш присвячений усім захисникам України, які беруть участь у війні на Сході держави.

Танцювальний дует Валерії Болобан та Максима Пилипенка подарував казковий вальс і запальний джайв.

Родзинкою дійства став виступ першокурсниці Аліси Попович. У її виконанні прозвучали дві пісні: «Калина» й авторська – «Ілюзія».

Адміністрація коледжу висловлює щиру вдячність усім учасникам заходу за особисту творчість, ініціативність, популяризацію національно-патріотичного духу серед молоді  та бажає міцного здоров’я, мирного неба, творчих злетів, наполегливості в навчанні та яскравих студентських років.