9 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

У День української писемності та мови на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Цього року до написання радіодиктанту, яке відбулося у Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка долучились  студенти Оптико-механічного коледжу – Стародубцева Євгенія, Лагодна Дарина, Дудник Марина, Бублик Юлія, Мозолевська Софія разом з викладачем Пилипенко І.О.

Також, за доброю традицією, усі бажаючі писали диктант в коледжі.