Святковий концерт в ОМК до Дня працівників освіти

5 жовтня 2018 року в актовій залі Оптико-механічного коледжу відбувся урочистий концерт з нагоди Дня працівників освіти.

Студенти коледжу вітали викладачів з професійним святом і подарували феєрію яскравих номерів.

Прониклива мелодія скрипки, зворушливий вальс, неперевершений акордеон з присмаком французького шарму,  неймовірний акробатичний номер, задушевні пісні стали справжньою родзинкою дійства.

Кульмінацією свята стало виконання усіма учасниками концерту авторської пісні  про викладачів.

Наприкінці концерту заступник директора коледжу Герасимович М.В. подякувала усім учасникам за неймовірне свято і вручила студентам Болобан Валерії, Остапенку Івану, Дудник Марині Дипломи лауреатів VI Міжнародного музичного фестивалю «OFest2018».