Посвята в студенти в Оптико-механічному коледжі

31 серпня 2018 року, напередодні Дня Знань, в Оптико-механічному коледжі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася урочиста лінійка.

177  найкращих, найталановитіших та найрозумніших студентів  розпочали яскравою палітрою фарб малювати свої студентські роки в стінах нашого навчального закладу.

Першокурсників,  батьків та викладачів привітала в.о. директора коледжу Колесник Т.Г, яка побажала усім досягати професійних злетів  та закликала вірити у себе та свої сили.

Яскравий перфоманс з нагоди Дня Знань влаштували студенти старших курсів, які демонстрували свої таланти.

А кульмінацією дійства став запуск повітряних кульок у небо, на яких першокурсники писали свої бажання.

Віримо, що мрії та бажання наших студентів обов’язково здійсняться.

Адміністрація Оптико-механічного коледжу вітає студентів та викладачів з початком нового навчального року та бажає кожному міцного здоров’я, невичерпного оптимізму та успіхів!