Переможці конкурсу «ОМК має таланти» виступили на VI Міжнародному фестивалі «O-Фест 2018»

18 травня 2018 року в  актовій залі КНУ імені Тараса Шевченка відбувся фінал конкурсу талантів серед студентів Оптико-механічного коледжу.

Суперприз  – право виступити  на VI Міжнародному музичному фестивалі  «ОFest 2018» -вибороли Іван Остапенко, Марина Дудник, Валерія Болобан та Максим Пилипенко, а також Дарина Лагодна.

«О-Фест» — єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери, який вже шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу.

Почесними гостями фестивалю, вже традиційно стали Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури та мистецтва. А на сценах виступали провідні солісти світових театрів та молоді артисти та дебютанти. Свої творчі доробки представляли молодіжні гурти та ансамблі.

Так, 9 червня, у перший день фестивалю, який проходив у мальовничому парку м. Буча, таланти нашого коледжу тішили гостей, учасників дійства своїми конкурсними номерами.

Іван Остапенко зачаровував присутніх виконанням чотирьох музичних творів на кларнеті (Mission Impossible, You have got a friend, La vie en roze, Puttin’ On The Ritz).  Танцювальний дует Валерії Болобан та Максима Пилипенка змусив поринути глядачів у світ чарівного вальсу. А Марина Дудник проникливо декламувала прозу Лесі Українки.

Щиро  бажаємо нашим студентам творчих успіхів та невичерпного натхнення!