Гранд-фінал «ОМК має таланти»

Гранд-фінал «ОМК має таланти»

18 травня 2018 року в Актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінал конкурсу талантів серед студентів Оптико-механічного коледжу.

Півфінал, що відбувся у лютому в коледжі, подарував можливість шістьом конкурсантам поборотися за перемогу. А оцінювало їх журі: Герасимович Марія Всеволодівна– заступник директора коледжу, Мадараш Оксана Степанівна – заслужена артистка України, диригент Київського національного академічного  театру оперети; Максименко Надія Євгенівна – директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ імені Тараса Шевченка, Ігор Мартиненко – журналіст, ведучий «Центрального каналу» та Наталія Варченко – «Міс Європа Континенталь 2017».

Партнерами конкурсу виступили:  Київський  академічний театр юного глядача на Липках, інтернет-ресурс про музичне життя «Kyiv music labs»,  Київський національний академічний театр оперети та VI Міжнародний музичний фестиваль  «ОFest 2018».

На початку заходу з вітальним словом від імені ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніда Васильовича Губерського виступила керівник Центру виховання університету Ірина Владиславівна Кондратьєва.

Конкурсна програма складалася з трьох етапів – презентації та двох номерів. Учасники показували візитку, в якій розповідали про себе, своє життя та захоплення, виконували номер з півфіналу та знайомили у фіналі з новим виступом.

Шестеро конкурсантів подарували феєрію різних жанрів. Вокальні виступи у виконанні Марії Цибенко та Діани Кияшко не залишили нікого байдужим. Танцювальний дует Валерії Болобан та Максима Пилипенка змусив залу аплодувати стоячи. Гра на акордеоні та кларнеті Івана Остапенка, на думку журі, заслужила найвищих балів. Виступ ніжної скрипальки Дарини Лагодної глядачі оцінили Призом глядацьких симпатій. А справжньою окрасою конкурсу став виступ Марини Дудник, яка зворушила  всіх декламуванням прози.

Крім індивідуальних номерів, студенти тішили глядачів спільними танцями та співами.
Атмосферу піднесення та гарного настрою створювали ведучі конкурсу.
Журі було складно обрати найкращих серед кращих, але в той день усі отримали заслужені нагороди. Квитками на вистави Київського академічного театру юного глядача на Липках були нагороджені усі учасники конкурсу. Фіналісти отримали почесні грамоти, а лауреати здобули статуетки та цінні подарунки.
В.о. директора коледжу Колесник Тетяна Гаррівна подякувала студентам за організацію такого чудового дійства, висловила вдячність партнерам,  привітала переможців і закликала не зупинятися на досягнутому, а продовжувати розвивати свої таланти.
А суперприз  – право виступити на VI Міжнародному музичному фестивалі  «ОFest 2018» вибороли Іван Остапенко, Марина Дудник, Валерія Болобан та Максим Пилипенко і Дарина Лагодна. Вже у червні цього року вони вийдуть на сцену разом з  артистами України та Європи, щоб знову продемонструвати свої таланти.

Марія Герасимович, заступник директора
з виховної роботи Оптико-механічного
 коледжу КНУ імені Тараса Шевченка