День Перемоги

8 травня, у День пам’яті та примирення, студенти та викладачі Оптико-механічного коледжу взяли участь у заходах КНУ імені Тараса Шевченка до Дня Перемоги.

Традиційно в цей день університетська родина збирається біля Пам’ятного знаку викладачам і студентам, які не повернулися з фронту, аби віддати їм шану пам’яті.

Згодом у Мистецькому салоні відбувся урочистий концерт. Приємно, що у ньому взяли участь також  студенти коледжу – Іван Остапенко та Дарина Лагодна, які вразили присутніх своєю грою на музичних інструментах.

В Оптико-механічному коледжі на заняттях з історії викладачі провели уроки пам’яті.

10 травня, за доброю традицією, студенти групи ОПІ – 31  поклали квіти до Пам’ятника Вічного вогню у Парку Слави.