Відомий телеведучий Ігор Кондратюк зустрівся зі студентами

В рамках роботи гуртка “Реклама та Public Relations” відбулася зустріч з Ігорем Контартюком. Ігор Васильович Кондратюк – відомий шоумен, суддя шоу «Україна має талант» та «XFactor», ведучий легендарного «Караоке на Майдані» зустрівся зі студентами та викладачами Оптико-механічного коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Під час зустрічі гість розповів цікаві факти зі свого життя,  історію створення програми «Караоке на Майдані» та в цілому про український шоу-бізнес.

Ігор Кондратюк дав пораду молоді: «Чим би ви у житті не займалися, просто треба гарно працювати, викладатися на всі 100%, а успіх неодмінно прийде».

Зустріч, яка відбувалася у надзвичайно щирій, дружній та веселій атмосфері завершилася фотосесією з відомим гостем.