Верховна Рада України гостинно зустріла студентів Оптико-механічного коледжу

31 січня 2018 року студенти – журналісти нашого коледжу (ЖК-21, ВС-31) відвідали український парламент.
Під час екскурсії студентів ознайомили з історією становлення українського парламентаризму, а також розповіли про діяльність Ради.
Майбутнім журналістам були продемонстровані кулуари, зона для брифінгу та сесійна зала Верховної Ради України.
Зокрема, студентам показали технічні засоби, які використовують народні обранці під час голосування, а також як розміщуються у сесійній залі парламентські фракції.
Молодь мала можливість також пересвідчитись в унікальності картини Олексія Кулакова «Державотворення», знайти на картині найвидатніших постатей Української Держави.
Сподіваємось, що через декілька років наші студенти працюватимуть у стінах Верховної Ради України не лише журналістами, а й народними депутатів, відстоюючи загальнонаціональні інтереси України.
Висловлюємо вдячність за організацію екскурсії Голові Комітету Верховної ради України у закордонних справах, народному депутату України Ганні Гопко та її помічниці Катерині Мусієнко.