Наші лідери

12 вересня 2022 в аудиторії імені М.О. Максимовича головного корпусу Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка відбулась урочиста подія, присвячена відзначенню Дня фізичної культури і спорту України.

День фізичної культури і спорту України офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя, сили духу, дисципліни та радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

З привітальним словом до студентів-спортсменів звернувся ректор універсиету Володимир Анатолійович Бугров.

У зворушливій промові було відзначено особистий вклад кожного студента-спортсмена у розбудову спортивної міці України. Підкреслено неймовірні зусилля, які щоденно докладають молоді люди на шляху до переможних результатів у своїх видах спорту, акцентовано увагу на важливості для іміджу України на міжнародній арені їх кропіткої праці над собою і над успіхом.

Володимир Анатолійович подякував студентам, за натхненність, побажав майбутніх звитяг, спортивних досягнень, успішного подолання труднощів у здобуті перемог не лише у спорті, а й у навчанні.

Ректором було вручено іменні подяки кращим з  найкращих студентів-спортсменів університету та його підрозділів, зокрема студентам нашого Відокремленого структурного підрозділу «Оптико-механічний фаховий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка»

Загалом адміністрацією університету було відзначено понад 100 студентів-спортсменів – майбутнього нашої держави.

Серед наших студентів також отримали подяки: Столбун Богдан, Богданов Іван, Ющенко Михайло, Щур Діана, Кутова Софія, Журавель Марк, Єщенко Аліна, Баженова Софія.


Пишаємось нашими лідерами!