ЗУСТРІЧ ІЗ ВЕДУЧИМ ЄВРОБАЧЕННЯ

Ведучий «Євробачення-2017» Тімур Мірошниченко зустрівсязі студентами коледжу 4 грудня 2017 року в Оптико-механічному коледжі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч студентів – журналістів з українським коментатором, телеведучим, ведучим Пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» Тімуром Мірошниченком.
Тімур розпочав спілкування з молоддю з того, що йому надзвичайно приємно виступати перед студентами, оскільки така аудиторія надихає та мотивує.
Відомий ведучий розповів про себе, згадав свої студентські роки та поділився тим як потрапив на телебачення. Саме робота на телебаченні пов’язала Тімура з головним його проектом, без якого він себе не уявляє – конкурсом «Євробачення».
«Я щасливий, що моя мрія стати одним із ведучих «Євробачення» здійснилася. Після першої перемоги Руслани 2004 року ми декілька разів опинялися за крок від другої перемоги, і нарешті Джамала її здобула, допомігши мені здійснити мою мрію», – поділився своїми емоціями зі студентами Тімур.
Тімур Мірошниченко порадив молоді займатися улюбленою справою та отримувати кайф від того, що робиш. Але зауважив, що для цього треба викладатися на усі 100%.
Телеведучий охоче відповів на запитання студентів та сфотографувався на згадку з усіма бажаючими.