Шановні студенти, батьки, викладачі коледжу!

Щиро вітаємо вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Всупереч військовій агресії, ми продовжуємо освітню, дослідницьку та наукову діяльність, що в підсумку збагатить новими досягненнями та здобутками нашу країну. І хоч ми вшановуємо 31-у річницю нашої незалежності, історія державницького шляху України має столітні традиції. Із початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінними для нас є поняття Держава, Суверенність, Соборність, тому День Незалежності нероздільно пов’язаний із нашим військом і народом – усі ми працюємо на нашу Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов’язкова умова збереження державності! Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам – все буде Україна! Слава Україні! Героям Слава!