Результати вступних випробувань

Результати вступних випробувань з математики 20.07

Прізвище, ім’я та по батькові вступника цифрами словами
Авраменко Ярослав Сергійович 10  
Білобровенко Олександра Сергіївна 7,5  
Бітко Максим Євгенійович 6  
Валієв Ігор Дмитрович 5  
Вдовенко Євген Олександрович 11,5  
Величко Матвій Володимирович 8  
Гирявий Гліб Сергійович 10,5  
Гуща Володимир Сергійович 6,5  
Дердін Артем Олексійович 8,5  
Джура Ілля Євгенович 7,5  
Журило Артем Володимирович 7,5  
Збаражський Данило Володимирович 7,5  
Камінський Валентин Володимирович 8,5  
Карпенко Артем Олегович 8  
Кикеля Марина Олександрівна 8  
Коваленко Софія Сергіївна 8  
Козак Іван Федорович 8,5  
Костюченко Дмитро Сергійович 8  
Кравченко Максим Олександрович 8,5  
Кудрявченко Вікторія Володимирівна 7,5  
Кузьменко Андрій Анатолійович 9,5  
Лучін Дмитро Валерійович 10  
Ляховчук Владислав Вікторович 7,5  
Мамонтова Анастасія Михайлівна 9  
Марченко Михайло Вікторович 5,5  
Мельниченко Андрій Богданович 8,5  
Міняйло Катерина Ігорівна 9,5  
Міценко Володимир Володимирович 9,5  
Московка Марко Сергійович 8,5  
Мосо-Огли Дмитро Артемович 5  
Натанов Павло Артемович 8  
Нужненко Єгор Сергійович 6,5  
Огрудков Максим Сергійович 8,5  
Павлик Іван Олександрович 6  
Палюта Сергій Ігорович 7,5  
Пилипчук Богдан Олександрович 7,5  
Поліщук Дмитро Анатолійович 8,5  
Попович Олексій Андрійович 8,5  
Руденко Роман Віталійович н/я  
Сабуров Данило Кирилович 9  
Сеніна Катерина Сергіївна 10,5  
Смотрицький Вячеслав Олександрович 7,5  
Соловей Ілля Віталійович 6  
Соловова Анастасія Віталіївна 9,5  
Стебловський Владислав Сергійович 7,5  
Степаненко Анастасія Сергіївна 9  
Стромидло Вікторія Вікторівна 7,5  
Стужук Ігор Віталійович 8,5  
Таран Леон Вікторович 7,5  
Ткаченко Катерина Олександрівна н/я  
Ткаченко Ярослав Ігорович 7  
Ткачук Вадим Миколайович 4,5  
Харабай Анна Володимирівна 7,5  
Хомич Данило Володимирович 9  
Черемісов Лев Євгенович 7,5  
Швацький Микита Дмитрович 5  
Шестопал Іван Павлович 10  
Юша Максим Сергійович 10  
Ярмак Артем Сергійович 6,5  

Результати вступних випробувань з математики 19.07

Прізвище, ім’я та по батькові вступника цифрами словами
Андрієць Владислав Віталійович 7,5  
Андрусенко Євген  Денисович 8  
Антоненко Вероніка  Олегівна 7  
Антонюк Олександр Олександрович 7  
Антропов Антон Олександрович 9,5  
Багада Артем Сергійович 8  
Балух Владислав Сергійович 8,5  
Беззубенко Віталій Володимирович 10  
Бованенко Анна Олександрівна 8  
Бовкун Павло Олександрович 9  
Богданович Андрій Андрійович 8  
Бондар Анастасія Вячеславівна 8,5  
Бондарєва Єлизавета Юріївна 8,5  
Бондарчук Нікіта Ігорович 8  
Борозинець Іван Валерійович 8,5  
Бреус Дарія Михайлівна 8  
Будило Катерина Вадимівна 8,5  
Бутенко Дмитро Володимирович 10  
Василюк Мефодій Олександрович 9  
Вінтонюк Євген Сергійович 8,5  
Вірченко Владислав Олександрович 9  
Гандзій Оксана Миколаївна 8  
Гаркавлюк Віталій Ігорович 6,5  
Грибанов Михайло Володимирович 11,5  
Грошев Михайло Олександрович 7,5  
Груша Олег Іванович 7  
Губень Олександра Олександрівна 10,5  
Гусев Микита Андрійович 6  
Давидов Олег Сергійович 8  
Давидюк Анатолій Андрійович 8,5  
Дємідова Дар’я Андріївна 9,5  
Дикун Данило Олександрович 4,5  
Діаманді Максим Володимирович 8  
Діч Артемій Володимирович 6  
Дмитерко Нікіта Анатолійович 6  
Добривечір Даниїл Володимирович 8  
Дорошев Андрій Максимович 6  
Дятел Максим Ігорович 7  
Дяченко Злата  Ігорівна 10  
Еттель Роман Євгенійович 7,5  
Жигінас Артем Валентинович 5,5  
Житній Дмитро В’ ячеславович 6,5  
Іванов Михайло Олексійович 8,5  
Казаков Джеміль Сєіт-Яг’я огли 9,5  
Казанков Артемій Кирилович 6,5  
Качан Никита Андрійович 9,5  
Кваченок Дмитро Володимирович 6  
Кисіль Дмитро Олегович 10  
Коваленко Вероніка Олександрівна 4,5  
Коваленко Яна Сергіївна 6,5  
Кожедуб Анастасія Іванівна 6,5  
Козіцький Валерій Олегович 6,5  
Козюра Андрій Павлович 7  
Коломаренко Дмитрій Олегович 10  
Косенко Марія Олегівна 8,5  
Костенко Ілля Олегович 7  
Кравченко Олег Романович 6,5  
Кривонос Валерій Сергійович 5  
Кузьміч Владислав Вадимович 9  
Кухарук Юрій Михайлович 8,5  
Кушніренко Софія Вікторівна 10  
Лабазов Володимир Володимирович 9  
Лисенко Максим Максимович 5,5  
Литвиненко Артур Олегович 7  
Ляпунова Ксенія Русланівна 11,5  
Мазур Владислав Сергійович 5,5  
Маковецький Денис Сергійович 4,5  
Макогон Григорій Сергійович 9,5  
Мамітько Єгор Васильович 6,5  
Мартин Антон Павлович 8,5  
Марченко Нікіта Тарасович 7  
Маслова Анастасія Олександрівна 8,5  
Махомет Анастасія Іванівна 6,5  
Мороз Максим Олександрович 9  
Мороз Олег Євгенович 7,5  
Низьок Артем Юрійович 7  
Никитюк ілля Миколайович 6  
Осипчук Микита Андрійович 9,5  
Островський Євгеній Михайлович 10  
Павловська Ганна Олегівна 8  
Пасинчук Георгій Богданович 8,5  
Пащук Лілія Олександрівна 5  
Петрук Богдан Миколайович 6  
Платонов Андрій Миколайович 11  
Подиніглазов Олександр Костянтинович 9  
Репко Олексій Володимирович 7,5  
Рудська Таіра Анатоліївна 7  
Саєнко Дмитро Васильович 8  
Самутін Єгор Тарасович 6,5  
Сапіга Єгор Сергійович 5,5  
Селюк Артем Сергійович 5,5  
Сериця Анна Сергіївна 10  
Сєріков Ілля Олександрович 8  
Сидоренко Альбіна Олександрівна 6,5  
Сірцов Євген Юрійович 6  
Сорока Олександр Анатолійович 9  
Суліма Дмитро Сергійович 8  
Суховерков Архип Пилипович 6,5  
Тарасенко Єгор Сергійович 7,5  
Тарасюк Інна Олексіївна 6,5  
Титаренко Юлія Ігорівна 6,5  
Тішанська Маргарита Олександрівна 9,5  
Торгашин Карен Едуардович 11  
Тяпко Олександр Віталійович 5,5  
Усенко Денис Анатолійович 7,5  
Хруцький Арсеній Дмитрович 9  
Цимбал Андрій Олександрович 8  
Черевичний Артем Іванович 8  
Черемков Владислав Олексійович 4,5  
Чікільов Анатолій Максимович 8,5  
Чолач Віктор Юрійович 8,5  
Чуєва Надія Геннадіївна 5,5  
Шевчук Микита Сергійович 4,5  
Шостак Дмитро Ігорович 8  
Шульга Олександр Євгенович 8  
Щеголь Анастасія Андріївна 5  
Щербатюк Анна Русланівна 9,5  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Результати  вступних  випробувань з української мови 17.07

  Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
  1.  
Авраменко Ярослав Сергійович 10,5  
  1.  
Андрусенко Євген  Денисович 6,5  
  1.  
Антонюк Олександр Олександрович 10  
  1.  
Астаф’єв Михайло Єгорович 9  
  1.  
Балух Владислав Сергійович 8  
  1.  
Беззубенко Віталій Володимирович 10  
  1.  
Білобровенко Олександра Сергіївна 8,5  
  1.  
Бітко Максим Євгенійович 7  
  1.  
Боднар Світлана Олегівна 8,5  
  1.  
Боярська Катерина Олексіївна 7,5  
  1.  
Валієв Ігор Дмитрович 7  
  1.  
Гирявий Гліб Сергійович 9,5  
  1.  
Грибанов Михайло Володимирович 9  
  1.  
Губень Олександра Олександрівна 10  
  1.  
Гуща Володимир Сергійович 7  
  1.  
Дердін Артем Олексійович 7  
  1.  
Джура Ілля Євгенович 6  
  1.  
Діаманді Максим Володимирович 9  
  1.  
Діч Артемій Володимирович 7  
  1.  
Дорошев Андрій Максимович 7,5  
  1.  
Дяченко Анастасія Володимирівна 10  
  1.  
Жигінас Артем Валентинович 8  
  1.  
Журило Артем Володимирович 6,5  
  1.  
Заріцька Тетяна Андріївна 8  
  1.  
Кагальна Вікторія Юріївна 8,5  
  1.  
Казанков Артемій Кирилович 6  
  1.  
Камінський Валентин Володимирович 8,5  
  1.  
Кикеля Марина Олександрівна 7,5  
  1.  
Кисіль Дмитро Олегович 10  
  1.  
Клименко Ольга Ігорівна 7,5  
  1.  
Коваленко Софія Сергіївна 10  
  1.  
Кожедуб Анастасія Іванівна 7  
  1.  
Костюченко Дмитро Сергійович 7,5  
  1.  
Кравченко Максим Олександрович 7  
  1.  
Кривенко Діана Анатоліївна 7,5  
  1.  
Кузьменко Андрій Анатолійович 7  
  1.  
Кузьміч Владислав Вадимович 9  
  1.  
Кухарук Юрій Михайлович 7  
  1.  
Кушніренко Софія Вікторівна 7,5  
  1.  
Литвиненко Артур Олегович 7  
  1.  
Лучин Дмитро Валерійович 8  
  1.  
Мамонтова Анастасія Михайлівна 9,5  
  1.  
Мартинюк Ірина Ігорівна 8  
  1.  
Марченко Артем Сергійович 7,5  
  1.  
Марченко Михайло Вікторович 6,5  
  1.  
Мачулко Маргарита Анатоліївна 9,5  
  1.  
Міняйло Катерина Ігорівна 9  
  1.  
Міценко Володимир Володимирович 6  
  1.  
Московка Марко Сергійович 6,5  
  1.  
Мосо- Огли Дмитро Артемович 7  
  1.  
Натанов Павло Артемович 7,5  
  1.  
Нужненко Єгор Сергійович 8  
  1.  
Огрудков Максим Сергійович 9  
  1.  
     
  1.  
Павлик Іван Олександрович 7,5  
  1.  
Павловська Ганна Олегівна 9  
  1.  
Палюта Сергій Ігорович 5  
  1.  
Пасинчук Георгій Богданович 9  
  1.  
Пащук Лілія Олександрівна 6  
  1.  
Пилипчук Богдан Олександрович 7  
  1.  
Пікулєва Ангеліна Володимирівна 9  
  1.  
Платонов Андрій Миколайович 7,5  
  1.  
Подиміглазов Олександр Костянтинович 9  
  1.  
Поліщук Дмитро Анатолійович 7,5  
  1.  
Попович Олексій Андрійович 8,5  
  1.  
Прокопенко Іона Дмитрович 8,5  
  1.  
Рудська Таіра Анатоліївна 8  
  1.  
Сабуров Данило Кирилович 7  
  1.  
Саєнко Дмитро Васильович 7,5  
  1.  
Сапіга Єгор Сергійович 6,5  
  1.  
Сеніна Катерина Сергіївна 9  
  1.  
Сидоренко Альбіна Олександрівна 9,5  
  1.  
Соловей Ілля Віталійович 8  
  1.  
Соловова Анастасія Віталіївна 9  
  1.  
Стебловський Владислав Сергійович 8,5  
  1.  
Стельмащук Крістіна Леонідівна 5,5  
  1.  
Степаненко Анастасія Сергіївна 8,5  
  1.  
Стромидло Вікторія Вікторівна 7  
  1.  
Стужук Ігор Віталійович 8,5  
  1.  
Таран Леон Вікторович 7,5  
  1.  
Титаренко Юлія Ігорівна 7,5  
  1.  
Ткаченко Катерина Олександрівна 9  
  1.  
Ткачук Вадим Миколайович 9  
  1.  
Хомич Дар’я Володимирівна 9  
  1.  
Черевичний Артем Іванович 6,5  
  1.  
Черемісов Лев Євгенович 7  
  1.  
Черемков Владислав Олексійович 6,5  
  1.  
Чуєва Надія Геннадіївна 6  
  1.  
Швяцький Микита Дмитрович 5,5  
  1.  
Шестопал Іван Павлович 9  
  1.  
Щербак Валерія Валеріївна 8,5  
  1.  
Юша Максим Сергійович 7,5  
  1.  
Ярмак Артем Сергійович 8,5  

Результати вступних випробувань з української мови 16.07

 з/п

Шифр Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами словами
1   Андрієць Владислав Віталійович 9  
2   Антоненко Вероніка  Олегівна 7,5  
3   Антропов Антон Олександрович 8,5  
4   Багада Артем Сергійович 9  
5   Бенюх Єгор Вадимович 7,5  
6   Бованенко Анна Олександрівна 8,5  
7   Бовкун Павло Олександрович 11  
8   Богданович Андрій Андрійович 7  
9   Боклан Анна Григорівна 9,5  
10   Бондар Анастасія Вячеславівна 7,5  
11   Бондарєва Єлизавета Юріївна 9,5  
12   Бондарчук Нікіта Ігорович 7,5  
13   Борисенко Наталія Володимирівна 8,5  
14   Борозинець Іван Валерійович 8  
15   Бреус Дарія Миколаївна 9,5  
16   Будило Катерина Вадимівна 9  
17   Булаєва Валерія Олександрівна 8,5  
18   Бутенко Дмитро Володимирович 9  
19   Василюк Мефодій Олександрович 10  
20   Васькевич Вероніка Володимирівна 9,5  
21   Вдовенко Євген Олександрович 9  
22   Величко Матвій Володимирович 7,5  
23   Вінтонюк Євген Сергійович 9  
24   Вірченко Владислав Олександрович 8  
25   Волошин Сергій Володимирович 8,5  
26   Гандзій Оксана Миколаївна 8  
27   Гапанович Ольга Ігорівна 9,5  
28   Гаркавлюк Віталій Ігорович 7,5  
29   Головата Єлизавета Олександрівна 10  
30   Горбаченко Олександра Олександрівна 7,5  
31   Грошев Михайло Олександрович 7,5  
32   Груша Олег Іванович 7.5  
33   Гулевець Анастасія Валеріївна 9,5  
34   Гуменюк Анна Андріївна 9,5  
35   Гусев Микита Андрійович 6.5  
36   Гусєва Вікторія Юріївна 8  
37   Давидов Олег Сергійович 6,5  
38   Давидюк Анатолій Андрійович 8,5  
39   Дємідова Дар’я Андріївна 9,5  
40   Дикун Данило Олександрович 6,5  
41   Дмитерко Нікіта Анатолійович 5.5  
42   Добривечір Даниїл Володимирович 8  
43   Дятел Максим Ігорович 7.5  
44   Дяченко Злата Ігорівна 10  
45   Еттель Роман Євгенійович 7,5  
46   Житкевич Артем Сергійович 9  
47   Житній Дмитро В’ ячеславович 7,5  
48   Збаражський Данило Володимирович 8,5  
49   Злочевський Артем Владиславович 8,5  
50   Іванов Михайло Олексійович 9,5  
51   Казаков Джеміль Сєіт-Яг’я огли 9,5  
52   Карпенко Артем Олегович 8,5  
53   Качан Никита Андрійович 7,5  
54   Каштальян Олександра Олександрівна 10  
55   Кваченок Дмитро Володимирович 5,5  
56   Коваленко Вероніка Олександрівна 7  
57   Коваленко Яна Сергіївна 7.5  
58   Козак Іван Федорович 7,5  
59   Козіцький Валерій Олегович 8,5  
60   Козуля Орест Борисович 8,5  
61   Козюра Андрій Павлович 8  
62   Коломаренко Дмитрій Олегович 9  
63   Контимир Сергій Романович 8  
64   Косенко Марія Олегівна 7  
65   Костенко Ілля Олегович 7  
66   Кравченко Олег Романович 8  
67   Кривонос Валерій Сергійович 6  
68   Крикунова Альона Юріївна 10  
69   Кудрявченко Вікторія Володимирівна 8  
70   Кузнецов Артем Сергійович 5  
71   Кукшина Марія Сергіївна 10,5  
72   Лабазов Володимир Володимирович 8,5  
73   Лазарєв Володимир Сергійович 7,5  
74   Лисенко Максим Максимович 6  
75   Літовець Вікторія Андріївна 4,5  
76   Літовченко Ольга Олександрівна 6,5  
77   Лозенко Дмитрій Володимирович 8  
78   Луценко Олександр Олександрович 7  
79   Ляпунова Ксенія Русланівна 10  
80   Ляховчук Владислав Вікторович 8,5  
81   Мазур Владислав Сергійович 6  
82   Маковецький Денис Сергійович 6  
83   Макогон Григорій Сергійович 6,5  
84   Мамітько Єгор Васильович 7,5  
85   Мартин Антон Павлович 6,5  
86   Марупов Богдан Равшанович 8,5  
87   Марченко Нікіта Тарасович 7,5  
88   Маслова Анастасія Олександрівна 10  
89   Махомет Анастасія Іванівна 7,5  
90   Мельниченко Андрій Богданович 8,5  
91   Мороз Максим Олександрович 10  
92   Мороз Олег Євгенович 8,5  
93   Низьок Артем Юрійович 8,5  
94   Никитюк ілля Миколайович 6,5  
95   Осипчук Микита Андрійович 9,5  
96   Островський Євгеній Михайлович 9,5  
97   Павлюк Світлана Василівна 9  
98   Петрук Богдан Миколайович 7,5  
99   Підпомога Марина Олександрівна 8,5  
100   Пічугіна Марія Олександрівна 7  
101   Плакіна Олександра Євгеніївна 8  
102   Репко Олексій Володимирович 8  
103   Руденко Роман Віталійович 8  
104   Самутін Єгор Тарасович 6  
105   Селюк Артем Сергійович 7  
106   Сериця Анна Сергіївна 10  
107   Сєріков Ілля Олександрович 8,5  
108   Сірцов Євген Юрійович 9  
109   Скрипнік Андрій Володимирович 8  
110   Смотрицький Вячеслав Олександрович 8  
111   Сорока Олександр Анатолійович 9,5  
112   Суліма Дмитро Сергійович 9  
113   Суховерков Архип Пилипович 7,5  
114   Тарасенко Єгор Сергійович 7  
115   Тарасюк Інна Олексіївна 7  
116   Тішанська Маргарита Олександрівна 8,5  
117   Ткаченко Ярослав Ігорович 7  
118   Торгашин Карен Едуардович 10  
119   Тяпко Олександр Віталійович 8  
120   Усенко Денис Анатолійович 7  
121   Харабай Анна Володимирівна 8  
122   Хомич Данило Володимирович 7,5  
123   Хруцький Арсеній Дмитрович 7  
124   Чікільов Анатолій Максимович 5,5  
125   Чолач Віктор Юрійович 9,5  
126   Шевчук Микита Сергійович 8,5  
127   Шостак Дмитро Ігорович 7,5  
128   Шульга Олександр Євгенович 7  
129   Щеголь Анастасія Андріївна 8  
130   Щербатюк Анна Русланівна 10  
131   Яковенко Анастасія Юріївна 6,5  

Результати вступних випробувань з історії України 15.07.