Приймальна комісія

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ПРОВОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ: М. КИЇВ, ВУЛ, ЛЕВАНДОВСЬКА 6, (АНІЩЕНКА)


НАКАЗ ПРО СТВОРЕННЯ ВІДБІРКОВИХ КОМІСІЙ(ФАЙЛ) 

Порядок роботи відбіркової комісії:

Початок 30 червня :

З понеділка до п’ятниці з 9  до 18:00

субота з 10 до 15.00


Порядок прийому заяв і документів для вступників на основі базової загальної середньої освіти

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ ЗА ПЕРЕЛІКОМ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ (уточнюється)

Вступники на основі базової загальної середньої освіти подають заяви в електронній формі через особисті кабінети або в паперовій формі.

Заява в паперовій подається вступником до відбіркової комісії закладу фахової передвищої освіти та реєструється уповноваженою особою відбіркової комісії закладу фахової передвищої освіти в ЄДЕБО в день прийняття заяви.

  Під час подання заяв на основні конкурсні пропозиції вступники обов’язково зазначають один з таких варіантів:

  • «претендую на участь у конкурсі на місця державного та регіонального замовлення і на участь в конкурсі на місця за кошти фізичних та юридичних осіб у випадку неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням)»;
  • «претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та юридичних осіб, повідомлений про неможливість переведення в межах вступної кампанії на місця державного або регіонального замовлення». Під час подання заяв на небюджетну конкурсну пропозицію вступники претендують на участь в конкурсі виключно за кошти фізичних та юридичних осіб, повідомлені про неможливість переведення в межах  вступної кампанії на місця державного або регіонального замовлення.

 


З питань вступу до Оптико-механічного фахового  коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переведення з інших навчальних закладів звертатись до каб. 23, 24, 33    тел. 280 23 06, 280 23 09, 280 2295