КОНКУРС КРАЩИЙ МЕНЕДЖЕР – 2022 року серед закладів ЗФПО міста КИЄВА

15.12.2022 року було проведено онлайн-конкурс “Кращий менеджер -2022” серед студентів ЗФПО м. Києва, міським методичним об’єднанням викладачів економіко-аналітичного циклу на базі ВСП “Оптико-механічний фаховий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка”.

Конкурс професійної майстерності серед студентів дозволив визначити вміння майбутніх фахівців та перевірити їх здібності в напрямі оволодіння менеджментом як системи управління людьми та організаціями.

Хедлайнером конкурсу виступив особисто директор коледжу Гаприндашвілі Борис В’чеславович, який очолив організаційний комітет конкурсу і отримав подяку від ради директорів  ЗФПО м. Києва за високий професіоналізм і майстерність в організації і проведенні конкурсу наказ 12/2022 від 16.12.2022