День працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада-особливий день в житті журналістів. Ми вітаємо всіх, хто сьогодні захищає наш інформаційний фронт із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Від 1994 року цей день став офіційним професійним святом в Україні за наказом  Президента, оскільки саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо.

До Дня працівників радіо і телебачення студенти коледжу мали нагоду, незважаючи на виклики часу, зустрітися онлайн з українським телеведучим каналу «Рада», ведучим YouTube-каналу «Politeka Online», переможцем Загальнонаціональної програми «Людина року» у номінації «Нова генерація року» (2020) Вадимом Герасимовичем.

Ця зустріч викликала у студентів певні роздуми й відчуття:

• «Доброго дня! Мені дуже сподобалася онлайн-конференція з Вадимом Герасимовичем. Були порушені дуже важливі та цікаві теми для майбутніх журналістів. Зустріч пройшла легко та на позитиві, але водночас було багато корисної інформації» (Владислав Музика)
  • «Саме такі люди, як Вадим Герасимович, надихають і своїм прикладом змушують діяти, діяти та покращувати, в першу чергу, себе. Зустріч була неперевершена, цікава та змістовна. Я рада, що ми отримали такий унікальний шанс дізнатися для себе щось нове та корисне». (Аліна Глущак)
  • «Війна і умови часу, в якому ми живемо, перевернули журналістику на 180°. Облаштовані студії новин в бомбосховищах, снайпери на дахах прямо під час етерів та репортажі під обстрілами – так працюють спеціалісти у військовий час. Журналіст у наш час – голос фронту, що має доносити лише перевірену і відфільтровану інформацію, бо має величезний вплив на українців…» (Єлизавета Попова)
  • «Наша зустріч із паном Вадимом Герасимовичем не пройшла марно, та ще раз загострила увагу на значенні якісної журналістики для суспільства у складний воєнний час. Було неймовірно важливо почути про роботу, яку щодня проводять наші медіаколеги для забезпечення українців достовірною інформацією у часи, коли вона цінніша за золото. «Не скривди» таким висловом наш гість надзвичайно влучно ототожнив діяльність журналістів із лікарями. Дійсно, словами, які виходять із вуст ведучих, як і скальпелем, можливо врятувати, але головне не поранити. Брати участь у цій дискусії було гарним досвідом для мене…» (Арсен Селецький)

Дякуємо Вадиму Герасимовичу та нашим журналістам за професіоналізм та громадянську позицію у висвітленні подій воєнного часу! Разом до Перемоги!