Групи І курсу. Вступ 2022 рік

Телеграм-канал для першокурсників – https://t.me/omfk2022

Група ЕП/ОО-11

спеціальність 051 “Економіка”
спецальність 071 “Облік і оподаткування”

Класний керівник: Окунь Ганна Володимирівна

ПІБ студента
1. Вакушкіна Людмила Андріївна
2. Голубенко Ярослав Володимирович
3. Горох Олександра Сергіївна
4. Даценко Дар`я Сергіївна
5. Доріченко Софія Олексіївна
6. Лукашенко Роман Леонідович
7. Макаренко Денис Володимирович
8. Недашківська Надія Юріївна
9. Пікульський Дмитро Михайлович
10. Плахотнюк Юлія Олексіївна
11. Сикало Марія Сергіївна
12. Смирнов Назар Гнатович
13. Сом Марія Олександрівна
14. Танчинець Віолетта Сергіївна
15. Удовіка Богдан Андрійович
16. Хейлік Максим Сергійович
17. Шлапаченко Олександра Олександрівна

Група ЖК-11

спецальність 061 “Журналістика”

Класник керівник:  Головай Ірина Андріївна

ПІБ студента
1. Бєляєва Юлія Олександрівна
2. Дідусенко Юліана Вячеславівна
3. Дуденкова Марія Сергіївна
4. Дульцев Андрій Костянтинович
5. Кагодій Дар`я Геннадіївна
6. Кутова Софія Анатоліївна
7. Кучма Віра Максимівна
8. Лебідь Дар`я Євгенівна
9. Мазура Марія Вікторівна
10. Малінчук Софія Сергіївна
11. Одінцова Олександра Ярославівна
12. Петрова Вікторія Сергіївна
13. Попова Єлизавета Євгеніївна
14. Ромашко Віоланта Олександрівна
15. Світличний Павло Едуардович
16. Селецький Арсен Сергійович
17. Скибун Аліна Віталіївна
18. Черниш Аліна Романівна

Група ЖК-12

спецальність 061 “Журналістика”

Класник керівник: Герасимович Марія Всеволодівна

ПІБ студента
1. Білоус Лілія Володимирівна
2. В`юн Катерина Максимівна
3. Винокуров Артем Дмитрович
4. Глущак Аліна Богданівна
5. Драчук Діана Петрівна
6. Кондратович Владислава Павлівна
7. Косенюк Арсеній Валерійович
8. Кравченко Юлія Миколаївна
9. Кушнірук Марія Олегівна
10. Малько Ангеліна Олегівна
11. Музика Владислава Романівна
12. Настояща Вікторія Володимирівна
13. Панченко Кіра Романівна
14. Смульська Єлизавета Олександрівна
15. Сорока Поліна Олександрівна
16. Сухановська Марина Романівна
17. Тищенко Юлія Русланівна
18. Шпирко Роман Володимирович

Група ПТБД-11

спеціальність 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

Класник керівник: Плохута Ярослав Вікторович

ПІБ студента
1. Бабчук Анастасія Євгеніївна
2. Богданов Іван Євгенович
3. Вознюк Ірина Вячеславівна
4. Гуменюк Ангеліна Богданівна
5. Дворська Діана Олександрівна
6. Дьомін Вадим Максимович
7. Журавель Марк Юрійович
8. Зеленська Уляна Валеріївна
9. Кононюк Софія Василівна
10. Конопельнюк Назар Михайлович
11. Лебедич Арсеній Вікторович
12. Нестеренко Анна Віталіївна
13. Нікітін Олександр Анатолійович
14. Плетяк Денис Ігорович
15. Привалов Радомир Юрійович
16. Серпокрилова Кароліна Ігорівна
17. Сищик Анастасія Сергіївна
18. Сімонова Ольга Григорівна
19. Скляр Альбіна Володимирівна
20. Скосар Іван Ігорович
21. Тарасенко Анастасія Павлівна
22. Яременко Артем Сергійович

Група ІПЗ-11

спеціальність 121 “Інженерія програмного забезпечення”

Класний керівник: Нікітенко Альона Сергіївна

ПІБ студента
1. Барбара Владислав Андрійович
2. Богатирьов Олексій Русланович
3. Болюх Дмитро Олексійович
4. Буряк Вікторія Дмитрівна
5. Возний Артем Вікторович
6. Войнов Денис Олегович
7. Гуцаленко Андрій Олексійович
8. Дзюбенко Олександр Дмитрович
9. Коротков Даніел Сергійович
10. Лесняк Анна Віталіївна
11. Молчанова Анастасія Юріївна
12. Панков Арсеній Костянтинович
13. Подвойський Микита Сергійович
14. Попаз Дмитро Сергійович
15. Рудик Даниїл Костянтинович
16. Самойлюк Володимир Романович
17. Сироїжко Артур Андрійович
18. Терещенко Ярина Тарасівна
19. Худоба Валерія Андріївна
20. Чемер Антон Вячеславович
21. Шевченко Семен Вікторович

Група ІПЗ-12

спеціальність 121 “Інженерія програмного забезпечення”

Класний керівник: Нестеренко Наталія Василівна

 ПІБ студента
1. Глушко Анна Федорівна
2. Демченко Катерина Сергіївна
3. Жувак Матвій Дмитрович
4. Ігонов Артем Олександрович
5. Каламурза Георгій Олександрович
6. Костенков Глєб Анатолійович
7. Курбацький Владислав Дмитрович
8. Матяш Роман Ігорович
9. Оганнесян Гарік Паруйрович
10. Падалка Анна Сергіївна
11. Перевозник Назар Віталійович
12. Пількевич Владислав Вікторович
13. Прокопенко Кирил Юрійович
14. Ракоїд Андрій Ігорович
15. Субота Денис Ігорович
16. Цяк Олег Павлович
17. Цюкало Володимир Володимирович
18. Шевченко Ростислав Андрійович
19. Шульга Матвій Максимович
20. Ярошенко Вікторія Олександрівна
21. Якубовський Максим Віталійович

Група ІПЗ-13

спеціальність 121 “Інженерія програмного забезпечення”

Класний керівник: Гаприндашвілі Борис В’ячеславович

ПІБ студента
1. Бондарець Олександр Володимирович
2. Гуль Даніл Олександрович
3. Дубовик Андрій Миколайович
4. Завадський Олександр Костянтинович
5. Касаткіна Любов Олексіївна
6. Капічніков Єгор Сергійович
7. Кириленко Тимур Сергійович
8. Ковальчук Ілля Дмитрович
9. Неїзжалий Назар Вікторович
10. Онипченко Олег Олегович
11. Романенко Артемій Євгенович
12. Ромашко Мирослава Олександрівна
13. Свідерок Олександр Олександрович
14. Семенова Валерія Сергіївна
15. Стариченко Роман Андрійович
16. Стешенко Анастасія Сергіївна
17. Столбун Богдан Леонідович
18. Щур Діана Володимирівна
19. Ющенко Михайло Олександрович
20. Яткевич Максим Павлович

Група МНТ-11

спеціальність 153 “Мікро- та наносистемна техніка”

Класний керівник: Сокуренко О.М.

ПІБ студента
1. Барабаш Андрій Станіславович
2. Глот Сергій Олександрович
3. Кобчук Руслан Вікторович
4. Кривохиж Ілля Олексійович
5. Лакиза Сергій Сергійович
6. Литовченко Арсен Володимирович
7. Маньковський Віталій Володимирович
8. Межаков Максим Юрійович
9. Надоненко Артур Богданович
10. Рожков Артем Андрійович
11. Овсієнко Дмитро Русланович
12. Солодовник Ігор Сергійович
13. Терещенко Тарас Григорович
14. Тесленко Євгеній Дмитрович
15. Тригуб Ілля Ігорович