Виховний захід «Ментальна мапа: ціль на майбутнє»

15.09.2022 в онлайн режимі о 16:00 на платформі ZOOM відбувся виховний захід «Ментальна мапа: ціль на майбутнє» для студентів 1 курсу Відокремленого структурного підрозділу «Оптико-механічний фаховий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка». На заході були присутні майбутні журналісти, економісти та айтішники.

Студенти мали можливість на практиці повчитись використовувати додатковий і дієвий інструмент організації самостійної роботи, отримали навик раціонального планування свого майбутнього, підвищили якість та інтенсивність навчання, познайомились із теорію радіанного мислення, узгодили свої перспективні цілі на усіх етапах реалізації: від відображення мисленнєвих процесів у вербальній формі, через зародження ідеї, встановлення й аналізу системи зав’язків між елементами, продукування дочірніх ідей до досягнення мети. Отримані знання та навики зроблять студентів конкурентоспроможними та ефективними у всіх сферах життєдіяльності, зокрема професійній.

Виховний захід проводила заступник директора коледжу з виховної роботи, кандидат філософських наук Оксана Романюк.